Pogledajte zastrašujuću muzičku numeru „Gangnam Style“ koja najavljuje smak svijeta

Pogledajte zastrašujuću muzičku numeru „Gangnam Style“ koja najavljuje smak svijeta

VR6Boki je napisao(la):
Meni jedino nije jasno sto je ova pjesma tako popularna, skroz mi je bezveze, a raja se fura na to... :icon_question:

Ja sam je slusao kad nije bila opste popularna i meni je ok pjesmica zanimljiva , a sto se ostatka tice znas vec kakav je narod gdje se prica tu su oni
 

OmO

Član
Ja je odslusao par puta i to je to. Vec dosadi, ovo mi je zanimljivije :lol::lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=po3jPq5LT0g[/video]
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
402 poslije smaka svijeta



Uploaded with ImageShack.us




:D

Ili jos gore,ovo ce biti najbrza pila na startu

Annex-NovarroRamonBen-HurATaleoftheChrist_01.jpg


:icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Meni jedino nije jasno sto je ova pjesma tako popularna, skroz mi je bezveze, a raja se fura na to... :icon_question:

I nadmašila je eminema, koji je imao 500 000 000 i koje je bog i batina za ovog debelog glupana..

ali dok je njemu uža familija pregledala klip imo je 500 000 000 brat bratu :lol:
 
Član
ja 21.12. odoh u Austriju poslovno... ako bude smak svijeta a ja na autoputu... jos cu i poginut:lol:
 
Član
ako je kolicina gluposti koja je potrebna da ta pjesma ima toliko pregleda i popularnosti na yt mjerilo za smak svijeta, onda je definitivno vrijeme za to, nesto gluplje i losije nisam cuo nepamtim ;)
na ovim smakovima se mnogi masno bogate, pa nije ni cudo sto je svake godine bar po jedan ;)
a sto se tice Maje , meni nista sinoc nije rekla u vezi toga smaka svijeta koje su maje predvidjele ;)
 
Član
Ovo je smeće od pjesme, užas, fuj, ništa gadnije nisam čuo. :icon_mad: Žao mi je svih ovih ljudi koji ovo slušaju. A to za smak svjeta i pregled ovog videa je velika glupost.
 
Član
Da hoce vise biti taj smak svjeta pa da izginemo vise svi i onako sve sljam, samo bi vozio da u tim trenutcima ja odem tamo pri kraju da gledam kako sve odlazi u p lijepu i zapalim cigaretu i nasmijem se kao gospodin jer ocigledno smo odavno prestali evoluirati!
 
Top