Pogledajte zaplijenjene skupocjene automobile

Pogledajte zaplijenjene skupocjene automobile

Član
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine danas je javnosti prezentovalo nekoliko desetina skupocjenih automobila zaplijenjenih u okviru akcije "Kamen". Vozila su danas bila parkirana u blizini vozačkog poligona u Butmiru, kako bi ih predstavnici medija fotografisali i snimili.


http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110316065#
 
Član
ma nisu bas ni jeftini 10 po 10 nakupi se ovdje vrijednosti da valja... evo ova siva sestica je 50-ak, x6 50-ak u sredini jeep sigurno 30-40 golf 6 20-30..... a kroz grad vec 3-4 dana prolaze slepe sa ovim autima i kontam gdje li ih voze... a nema cega nema dvica, juga, policijski golfova dvica to stoji jos od rata u skladistima
i ta sva auta sto su u pozadini su izvuceni iz policijskih hangara ma nema cega nema, danas bas vidim svepu na njoj 5-6 skutera
 
Član
Samo ovo je anti reklama za mnoge, tipa ZEDER, Hudiny, Vampire. Odlicna akcija ima jako dobrih auta, BMW X6 je strasan. A ovo sto kazete da nisu skupocjeni, pa skoro svako auto ovdje je skuplje od onih kojih mi vozimo.
 
ja sam mislio nema auta ispod 30 40 hiljada KMčiča :D kad sam vidio naslov :icon_biggrin:

ima predobrih auta a i zavisi kad su oduzeti jer vecina ovih auta je puno vrijedila prije 2-3 godine
 
Top