Poginula osoba u Sarajevu

Poginula osoba u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pa vidi sta je uradio od golfa, nebi da ga je auto opalilo a ne motor :S
isao je preko 200 sigurno
 
Član
zao mi momka pravo R.I.P kod mene u skoli odma pukla prica reko ocel se sta lijepo desit :icon_cry:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
pa vidi sta je uradio od golfa, nebi da ga je auto opalilo a ne motor :S
isao je preko 200 sigurno

Kažu 207 km/h sad jel šuplja ne znam i koliko mogu uopšte biti precizni ali je preko dvije glave sigurno
 
Legend
Bojan je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
pa vidi sta je uradio od golfa, nebi da ga je auto opalilo a ne motor :S
isao je preko 200 sigurno

Kažu 207 km/h sad jel šuplja ne znam i koliko mogu uopšte biti precizni ali je preko dvije glave sigurno

mah tesko da je neko mogao tacno reci koliko je isao, ali realno gledajuci, gdje se udes desio, (kontakt auta) i koja je steta napravljena na autima, nije isao ni sporo, sumnjam da je uopste i kocio.. vjerovatno je samo naletio na auto
 
Član
Udes-motorista-Nedzarici-8.gif
 
R.I.P
Stvarno zalosno, srce da ti pukne! Stvarno nekada decki na 2 kotaca divljaju bez razmisljanja! Ja sam imao 1 pad u zivotu, hvala bogu nista mi nije bilo! Divljam ali pametno, uvijek da mogu da zakocim na vrijeme i nikoga ne ugrozim!
Stvarno mi je zao momka, opet se jedan zivot prerano ugasio :icon_cry:
 
Član
strašno....
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/poginuo-motociklista-azer-dizdarevic-iz-vogosce
 
Član
:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question: sjecate li se sad one teme kako motoristima spasiti zivot :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

oduzmite im motore


R.I.P.
 
sam je to sebi napravio...bas me zanima sta bi pricali da je on nekog ubio na prelazu ili nesto slicno bi li onda njemu govorili da je jadan....al eto u svakom slucaju r.i.p.
 
Član
Momak je iz Vogošće, nikada nije nosio kacigu ,samo maramu na glavi i rastavljo je motor od gasova, bez razmisljanja furanje u najvecoj spici
da bi bio vidjen, R.I.P.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nek mu je vjecni Rahmet!

eh ovako momka znam iz vogosce je stari mu doktor u vogosci...momak je imo sve u zivotu ali poceo se drogirati itd..momak je bio rega do prosle godine i odjednom je poludio poceo krasti, klosariti i zajebavati se do kraja...uopste mu nije bilo stalo do zivota puno puta sam mu govorio da to neradi da nece samo sebi unistiti zivot vec svojim roditeljima najvise...vidio sam ga taj dan proletio je kraj mene malo je reci brzo...ja sam vozio oko 130 a ko da sam stajo i prolazio je kroz sva crvena na semaforu nije ga bilo briga ni za sta ni kacige na glavi niti ista..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top