podlegao u beogradskoj bolnici

podlegao u beogradskoj bolnici

Član
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/17193-sasa_stanojevic_smrt_nesreca_bijeljina.html
 
Član
Ljudi sta se ovo desava, pa znam da se uvjek ginulo u saobracaju ali ovo sad je strasno...
Sta mi na forumu mozemo uciniti da malo obrazujemo bar nase forumase koji su nedavno sjeli za volan i koji misle da su na igricama i rade nevjerovatne stvari na cesti...
Znam da je visak adrenalina kriv ali ne mozete rizikovati tudji zivot radi toga..... primjera je bezbroj a gine se iz dana u dan, juce voze ispred mene, divljaju, preticu u krivinama (Osjecam da sa takvom voznjom moraju napraviti neko sranje) a danas u bolnici i bori im se za zivot, pa koliko mi se puta samo to desilo....

Saša, nek ti je laka crna zemlja!
 
Član
sve je vise vozila,sve je vise vozaca.....saobracaj je to i takve stvari se događaju.
a tu je jos i kontra efekt novijih i ''boljih'' auta jer se osjecajuci sigurnije vozaci ponasaju bahatije.
jako cesto sam bio svjedok kako ljudi auto od 50k€ voze na celavim gumama,i sto je najgore voze jako brzo kad ih sretnem na cesti.....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
sve je vise vozila,sve je vise vozaca.....saobracaj je to i takve stvari se događaju.
a tu je jos i kontra efekt novijih i ''boljih'' auta jer se osjecajuci sigurnije vozaci ponasaju bahatije.
jako cesto sam bio svjedok kako ljudi auto od 50k€ voze na celavim gumama,i sto je najgore voze jako brzo kad ih sretnem na cesti.....

ogroman potpis, bas jucer izlazim sa parkinga... iza mene novija A6-ica, gume da bog sacuva, kao slickovi, nigdje sare :icon_eek:.. i naravno cim se ukljucio morao me prestici :D
 
Top