Pitanje

Pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupio sam Sony MEX-BT5100 , player je vrh HD zvuk je za nepricati ima vise opcija nego board comp i sve ostalo u autu ali imam problem oko ucitavanja mobilnog imenika u player tj. pocne download ali traje vjecno i na kraju odustanem nakon 30 tak minuta ima li neko savjet ili da jednostavno odustanem :icon_question:
 
Član
Probaj ga pustiti kad ti ne treba tel, tj kad si na kafici ili slico, mozda mu fakat treba dugo :icon_smile:

Ili uzmi tel i memorisi samo nekoliko brojeva i vidi hoce li brzo njih nekoliko kopirati :icon_smile:
 
Član
vjerovatno zato sto prima broj po broj .... al iskreno neznam, nisam se susreto sa tim jos uvijek a i ikreno nadam se da ni necu previse je to mozganja za mene ccc ....
 
Član
imao sam priliku da cujem kako svira ,i jarane,nemam rijeci,predobar,ja sam samo pustao muziku preko mobitela,al nisam prebacivao brojeve..tak da nebi znao reci..moguce je da mu treba vise vremena..koliko imas brojeva u imeniku...
 

IGY

Član
mozda imas previse brojeva u imeniku

pokusaj mozda oznaciti one koji su ti najpotrebniji pa njih samo poslati:icon_question:
 
Član
w_anel je napisao(la):
UFFFF svi mi trebaju imam ih oko punooo sht 200 cirka :icon_cry:

opet zavisi s kojeg mobitela prebacujes ,jer neki imaju slabiji bluetooth,npr. lg cokolada...bolje kod mene ic na k800i prebacuje...et
 
Član
16ventila je napisao(la):
w_anel je napisao(la):
UFFFF svi mi trebaju imam ih oko punooo sht 200 cirka :icon_cry:

opet zavisi s kojeg mobitela prebacujes ,jer neki imaju slabiji bluetooth,npr. lg cokolada...bolje kod mene ic na k800i prebacuje...et

nema to veze ako uređaj prepozna vezu , onda je sve ok ;)
 
Član
vjeruj mi treba mu duugo...

ja sam kod kolege samo par brojeva prebaciv'o 10-ak minuta...:D


Al' ima zackoljica, ako imas slike za kontakte, datume rodjenja, e-mailove i ta sranja, zakrci ga...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top