pitanje za nekog iz Srebrenika!

pitanje za nekog iz Srebrenika!

Član
sinoc sam cuo da je u Srebrenik neki lik uvezao neku ogromnu kolicinu Golfova 5 iz Amerike i da ih prodaje po 5000 KM!:icon_question:...lik je navodno bivsi pripadnik SFOR-a...
ima li u tome istine i ako ima dajte neki kontakt da dodjem do njega...imam vec zainteresovanih 10 ljudi...:icon_biggrin:
 
Član
gdje se auta nalaze ??? ovde nije nijedan jos vidjen
a danas sam sa posla 15 puta sletio u grad a ovo sad prvi put cujem
 
srdjo je napisao(la):
sinoc sam cuo da je u Srebrenik neki lik uvezao neku ogromnu kolicinu Golfova 5 iz Amerike i da ih prodaje po 5000 KM!:icon_question:...lik je navodno bivsi pripadnik SFOR-a...
ima li u tome istine i ako ima dajte neki kontakt da dodjem do njega...imam vec zainteresovanih 10 ljudi...:icon_biggrin:

ma to ti je neko dao pogresnu informaciju, jer da ima petica po 5000KM sad bi je predstavio u garazi :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Tako se prije godinu mozda pojavila vijest, covjek prodaje Fokuse za 1000KM s nekakvom greskom, neki tvrde da je istina.A za Golf sumnjam, nije valjda luuuud :icon_eek:
 
Član
neznam jbg i ja pitam...:lol:
prosirila se prica po MD, dal je taj lik sto je "uvezao" dosao kod momka jednog ili neki njegov prijatelj dosao pa pricao...navodno je uvezao 700 komada sto je vojska tamo koristila, al ih nije jos dovezao...kao dovezao nekoliko komada a kasnije ce ostatak...
 
Član
Vojska, pa jos u Americi, da koristi Golf 5, meni bi odmah bilo sumnjivo :cool::cool::cool:

Usvakom slucaju ako nesto cujemo, kao sto GreenDevil rece, vidjet cete u garazi. ;)
 
Top