pitanje za kompjuterske strucnjake :)

pitanje za kompjuterske strucnjake :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Schumacher je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ma samo control panel i kreiras konekciju...al moras imati instaliran driver od mrezne kartice...dje ces zbog tog windows obarati bolan bolan...ja svoj komp imam vec dvije godine i prije 7 dana mi drugi put tek se sistem reinstaliro.....

sistem sam obarao zato sto je bilo prepuno virusa i nekavih trojaanskih konja i onda reko ajd da oborim sistem i ponovo sve fino jer je sav stopao i razdrndan bio i znam dici nije mi prvi put al ovo sranje fkt nezz ajd ugl vidjecu sutra da pokusam ovo sto ste rekli mozda i uspijem

kod mene rodjak zivi u sarajevu on ima taj kablovski...kod njeg je neki bh kabel net.....on kad obara sistem samo digne sistem i napravi novu konekciju tamo u control panel pa network and internet connections.....neznam bogami....to se da napraviti.....ja kad oborim sistem samo napravim konekciju za adsl i sve radi....nije to tezak poso a pogotovo nije za kompjuterske strucnjake....
HEJJJJJJJJJJJ
vidis li sta pisem ja sam napravio konekciju i sve je to ok ali nema ovog sranja local area conection i lik koji radi u hs netu kaze fali ti ta local area conection i pitanje je kako da nju napravim eto rekla je raja kako i sta sutra cu probati i to je to a isto i ja tako oborim sistem i idem create a new conection i bla bla bla i radi al njoj nema ikone local area conection u tome je problem :cool:

HEEEEEEEEEJ
ma nemam pojma...meni to svaki put se samo pojavi kad se system podigne....i koliko ja znam trebalo je da se pojavi to odmah.....ja mislim da ti se driver izbriso...a jest....i da zato ne ocitava mreznu karticu...ma pravi cackaj...pa ako ness zabrljas al puno...al bas puno...onda reinstaliras system i ispocetka....I NE DERIIIIIII SEEEEEEEEEEEE
 
Legend
ako nemas drivera za mreznu karticu prikljuci modem preko usb-a i nek instalira drivere za njega,jer sigurno si instalirao neki windows koji ne podrzava drivere te tvoje "starije"mrezne kartice...
probaj tako ako joj je naravno Motorola cable modem...
 
Član
Nexus je napisao(la):
ako nemas drivera za mreznu karticu prikljuci modem preko usb-a i nek instalira drivere za njega,jer sigurno si instalirao neki windows koji ne podrzava drivere te tvoje "starije"mrezne kartice...
probaj tako ako joj je naravno Motorola cable modem...

moguce da ih samo nema integrisanih u sebi, a od xp-a sp2 pa dalje svi drajveri su podrzani :)
samo je stos u tome da li ih ima u toj instalacij ili ne...
 
Legend
pa dobro ja kad sam instalirao windows vistu nigdje nisam mogao naci drivere za svoju karticu,pa zato kazem,a on je napisao da joj je instalirao najnoviji windows sad ne znam...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top