Pitanje iz zakona!?

Pitanje iz zakona!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Smijem li zakonski izaci na magistralni put sa predmetom u autu koji izvire iza auta, hauba nije zatvorena? Ima ono nesto 1,5m ili slicno ali mora biti traka crvena na kraju za obiljezavanje? Jel to vazi i na magistralnom putu ili mi mogu praviti probleme?
 
BHT Ovisnik
ja kad vozim tepihe na pranje natovarim na galeriju bar 6-7 tepiha i iz gepekta vire nekada,vecinom prođem kraj policije,al nitko nista,a sve je magistralna cesta
 
Član
ma kakve frke sta ti mogu,kad te pitaju samo se pravis budala :icon_biggrin: ,a neznam po zakonu al kad stavis crvenu traku i fino se zalijepis ne bas zalijepis ko zavaren ides normala sta ti ko moze,budes glavni :icon_smile:
 
Član
ma kontam da mogu nekako uz puno muke utovarit Apriliu SR 50 u Corsu i dovest je do Gracanice hahahahah ja sam totalno lud ;)
 
Član
Outrage je napisao(la):
ma kontam da mogu nekako uz puno muke utovarit Apriliu SR 50 u Corsu i dovest je do Gracanice hahahahah ja sam totalno lud ;)

ni ne pokusavaj, moze stat u auto 30% te aprilie nema sanse da to stoji u autu da ne ispadne...
 
Član
Nemogu ti nista samo nesto sto reflektira svjetlost stavi na izbacenje tj. na crossera :lol: i zanji to je tvoje auto i ti ga mozes tovarit kako zelis sve dok ne predstavljas opasnost drugim ucesnicima u saobracaju. :cool:
 
Član
Ma moze skuter stat sta ti je ;) vise od pola njega ce uletit u auto pa kako god, malo pricvrstit i kakvo macije oko zakacim za kraj motora i hajmo haha ;)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ma moze skuter stat sta ti je ;) vise od pola njega ce uletit u auto pa kako god, malo pricvrstit i kakvo macije oko zakacim za kraj motora i hajmo haha ;)

Okrenes zadnji stop da viri napolju i eto ti macijeg oka :D
 
Član
vidis ta ti je na mjesto :D nego hajd sad fkt sta mislite, jbg nisam izganjao nista vece a trebam sutra po motor, ja kako god izracunam jedno 70% motora kad preklopim sjedista i napravim max prostora moralo bi moci stat, dobro ga povezat, lagane voznje i nebi smjelo biti veci problema?!?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top