pitanja HONDA PRELUDE

pitanja HONDA PRELUDE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ovako. imam neku dobru ponudu i htio bi kupiti Hondu prelude 2.3motor, 118kw ako sam dobro napisao, nisam siguran. pa me zanima dali je se kvare takve masine i koji su im mane...pa ako neko zna neka mi pomogne....zanimaju me mane cijelog autane samo masine.....unaoprijed hvala...:icon_smile:

eda auto je 1992 godina...
 
Član
e i mene drug isto to zanima sto i tebe hehehe samo mene zanima za HONDU PRELUDE 2.2 V TECH MOTOR od 185 konja...hajmo hondasii kakva su to AUTAAA...nisu valjda dijelovi od Hyundaja heheh ?????????????????????????'
 
veoma izdrzljivi motori, samo treba svakih 40000km na stelovanje ventila kod tih vtec motora, al koliko sam cuo da nisu kvarljive masine, i sam vozam crx-a u godini dana na motoru koji je skoro svaki dan skoro do blokade nisam mu nista zamjenio, nije ni trebalo nista da se zamjeni, hehehehehehe....
 
Član
Sto se tice motora glavna zamijerka crkavanja je zbog letecih lezajeva zbog dugog hoda klipljace.Sto znaci fabrika je preporucila kao redovan servis na 120 000km po meni i nesto malo prije zamijenu letecih lezajeva sto u sustini nije skupo(oko 200 i kusur KM). licno sam vozio takvu prelude savrseno odlicno ide i prelijep model
Dobro si napisao 2.3 118Kw(160ps)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top