PIK fails

PIK fails

U pravu je c0vjek, proguglaj PiK pa ces vidjeti da na mnogo oglasa postoji "2xS-Sline" a to sto je on stavio "dupli" umjesto "2x"? Sta je tu fail? Hajde kad vec ismijavas, pojasni nam u cemu je kvaka.
 
Član
sta je ovdje fail, osim sto je vracena kilometraza?

Kakvu sad mecku otvara (izgleda da se igra sa editovanjem oglasa) , bio je golf iz 2005 god. sa 53 000 KM - naravno original i za 9000 KM . Naravno da pise da je originalna kilometraza , jedino ako je zaboravio jednu nulu il racuna od generalke :D .
 
Član
Kod mene jaran ima golf 5 2006 sa predenih 62 hiljade on novu kupio, i sta sad da stavi u oglas i ti to vidis i objavis da je fail :)
 
Član
A takve ljude nikako ne kontam. Kupi novo auto od 20-30ak hiljada maraka i onda kiti garazu sa njim, "cuva ga". Ne prelaze 5-6 hiljada gidisnje, i onda se nakon 10god zale sto su izgubili na vrijednosti 2/3 (a nisu ga ni iskoristili kako treba)

Send via Gameboy Color
 
Član
Kod mene jaran ima golf 5 2006 sa predenih 62 hiljade on novu kupio, i sta sad da stavi u oglas i ti to vidis i objavis da je fail :)

Ne bi sigurno stavio cijenu 9000 KM , a ovaj je tek uvezen . Znam koliko je tesko naci auto sa takvim kilometrima i koliko kostaju ta auta ...

Ove 5-ce po piku sto su po 9-10 000 bio bi prezadovoljan kad bi nasao sa originalnih 300 000 KM .
 
Član
A takve ljude nikako ne kontam. Kupi novo auto od 20-30ak hiljada maraka i onda kiti garazu sa njim, "cuva ga". Ne prelaze 5-6 hiljada gidisnje, i onda se nakon 10god zale sto su izgubili na vrijednosti 2/3 (a nisu ga ni iskoristili kako treba)

Send via Gameboy Color

To radi kome se moze, covjek ima ml pored toga pa njega tare, a ovo valjda cuva :D
 
Član
Nemojte tako, stara zena ga vozila u francuskoj :)

Znate zene na zapadu uzimaju najskuplje verzije motora :) i mjenjaca, ne bi one uzele 1.2 FSI ili ne daj Boze 1.4...
 
Top