PIK fails

PIK fails

bmwscaner je napisao(la):
:D nema sta ovaj pik najveca humor stranica na svijetu gledam po HR forumima defekte sa pika postaju , ovde isto ina crankshaftu dosta posjecena tema :D A hvala bogu ima padobranaca hahaha

Najposjecenija tema na forumu od strane VW hejtera, makar nesto dobro od mene :D
 
Član
Poslao mi AMAR-SA poruku za nož: "MA BRATE JA NEMAM PARA NI ZA KAKVE DOPLATE A CIJENU SAM STAVIO OVU JER ZNAM DA CU SE CJENKATI I DA NECU UZETI KOLIKO TRAZIM,AKO SI ZAINTERESOVAN OVO TI JE NAJBOLJE DA POGLEDAS DA VIDIS STA JE I KAKO JE A ZA CIJENU CEMO SE DOGOVORITI DACE GA STARI MOJ ZA 1000 KESA"
 
Početnik
http://www.pik.ba/artikal/2406418/golf-2-gti/

evo i ovog, kaze da je originalna slika i da su rubovi od tdi-a
 
Član
Oggy je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/2406418/golf-2-gti/

evo i ovog, kaze da je originalna slika i da su rubovi od tdi-a

regija Dobojsko-Bijeljinska a mjesto Travnik...hahahaha nista ode ga pogledat veceras da vidim tog stroja :lol: :lol:
 
Početnik
Sahman_Turbe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/2406418/golf-2-gti/

evo i ovog, kaze da je originalna slika i da su rubovi od tdi-a

regija Dobojsko-Bijeljinska a mjesto Travnik...hahahaha nista ode ga pogledat veceras da vidim tog stroja :lol: :lol:

ajde de :D ima 115 kW i 80 konja, 2.0 motor :D i full oprema, od koze i grijanja u sicevima, tempomata i klimatronika, do parking senzora :D

PS: Nije ni skup :D
 
Član
Yellow je napisao(la):
Poslao mi AMAR-SA poruku za nož: "MA BRATE JA NEMAM PARA NI ZA KAKVE DOPLATE A CIJENU SAM STAVIO OVU JER ZNAM DA CU SE CJENKATI I DA NECU UZETI KOLIKO TRAZIM,AKO SI ZAINTERESOVAN OVO TI JE NAJBOLJE DA POGLEDAS DA VIDIS STA JE I KAKO JE A ZA CIJENU CEMO SE DOGOVORITI DACE GA STARI MOJ ZA 1000 KESA"

ma levat da ga nema jaceg na piku :lol:
 
Početnik
Evo sta mi je posalo onaj za macetu.Davali mu kombi il sta vec :icon_eek::lol::lol::lol::lol::lol::D




Poruka od korisnika

AMAR_88_SA
21.02.2012 u 11:54
BURAZ PUSTI TI GLUPANE TEK PAO NA SVIJET I ON NESTO ZNA STA JE STARO STA VALJA A STA NEVALJA,SKIKE NOZA NEMAM VISE JEDINO DA USLIKAM PA DA TI POSALJEM AL NAJBOLJE BI BILO DA POGLEDAS I DA VIDIS STA JE I KAKO JE!U RATU SU MOM STAROM DAVALI UMPROFORCI ONOG VOJNOG KOMBIJA ZA NOZ ON TAD NIJE HTIO TAD JE VRIJEDIO PRIJE 15 GODINA SAD JOS VISE VRIJEDI,AKO SI ZAINTERESOVAN JA CU GA SLIKATI NIJE PROBLEM ZA TU ZAMJENU??AMAR


Svasta Bog stvori :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Evo sta mi je posalo onaj za macetu.Davali mu kombi il sta vec :icon_eek::lol::lol::lol::lol::lol::D




Poruka od korisnika

AMAR_88_SA
21.02.2012 u 11:54
BURAZ PUSTI TI GLUPANE TEK PAO NA SVIJET I ON NESTO ZNA STA JE STARO STA VALJA A STA NEVALJA,SKIKE NOZA NEMAM VISE JEDINO DA USLIKAM PA DA TI POSALJEM AL NAJBOLJE BI BILO DA POGLEDAS I DA VIDIS STA JE I KAKO JE!U RATU SU MOM STAROM DAVALI UMPROFORCI ONOG VOJNOG KOMBIJA ZA NOZ ON TAD NIJE HTIO TAD JE VRIJEDIO PRIJE 15 GODINA SAD JOS VISE VRIJEDI,AKO SI ZAINTERESOVAN JA CU GA SLIKATI NIJE PROBLEM ZA TU ZAMJENU??AMAR


Svasta Bog stvori :D

HAHAHHAAHA...koji lik ....
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
ma bježi skener, ne loži ljude..... samo bi trebalo da moj profil nađeš i da me pođete hakat...:D

O'š prodati onog Punta?:D

sandy_mo
21.02.2012
Pitanje za Ford Fiesta

Extra je, odakle ti samo inspiracija? Jel ideja nastala nakon odgledanog nekog filma Brzi i zestoki ili? Ja svaki put kad gledam taj film dobijem inspiraciju za ovako nesto

ISPOD TVOG KOMEMT... :icon_sad:
 
Top