Peugeot 406 by Gojkovic

Peugeot 406 by Gojkovic

Svaka cast kolega, auto je odlican, a radovi takodjer odlicni. Narocito mi se svidjaju ove 18ke od 308. odlican model!

Svaka cast, sretno u nastavku radova!;)
 
Član
DObar pezo pravo, odlicno ga sredjujes, svidja mi se sistem pravo dobar izbor.
JEdino prikljucak za plin, moze se rjesiti ljepse ali to je sitnica
 
Hvala, trudicu se da i dalje nastavim ovako ;)
Sad dobijam i potvrdu da nisam pogresio u dosadasnjim radovima :)

Auto ide na spustanje ljudi, da li je moguce da je vecina preskocila taj deo gde sam napisao planove za dalji rad na autu :)
;) ;) ;)
 
Zaboravih da vam pokazem ovaj set kablova za instalaciju pojacala KICKER sto mi je stigao jos odavno, pa evo stigao da slikam...
060220121563.jpg

060220121566.jpg

060220121567.jpg


Preporuka za sve koji ugradjuju pojacalo, kablovi su izuzetno kvalitetni kao i sto sam ocekivao i dobije se kompletno sve sto ti je potrebno za instalaciju kvalitetnog sistema u kolima. :123:
 
Član
Svaka cast jako lijep pug vidio sam ga jos na nekom forumu ako se nevaram samo se nemogu sjetiti gdje ... Samo naprijed ;)
 
Član
jaoo sex pezo :cool: predobro mu stoje ove felge , svaka cast drzis ga cakum pakum , puno srece u daljim radovima :icon_smile:
 
Član
Extra je Pug..
Imam koje pitanje i sugestiju..
Super ga sredjuješ, s tim što smatram da nema potrebe toliko para ulagati. Mnogo toga si mogao naći polovno. Naravno da kod tuninga ne možeš tražiti racionalnost, ali ipak budi svjestan da auto gubi na cijeni.
Izgleda do sad extra, po meni još samo lajsne prefarbati u boju vozila. Ja ga ne bih spuštao na tvom mjestu. Naime, povećanjem felni sa 15 na 18 izgubio si na udobnosti, a spuštanjem ćeš izgubiti još.

Jedno pitanje: znaš li tačno podatke o veličinama felni za 406 i distancerima? Naime, nabavio sam u jednoj povoljnoj zamjeni skoro nove felge Brock B26 17" sa gumama 215/45 R17 za Pug 307. Evo link

http://www.gumi-center.si/novica/2010/109/NOVOST-Brock-B26.php

Njihov ET je 25, što se uklapa u dozvoljeni ET za 307-icu koji je 31 i niže. Međutim, planiram nekad voziti i 406 sa tim felgama, pa nisam siguran kako ću ih montirati, jer mi se čini da je fabrički kod Pug 406 veličina ET = 18. Da li će mi trebati distanceri i kakvi?
 
Hvala :)
Pa ja uglavnom sve sto sam uzeo, uzeo sam polovno, ne znam gde si video da sam naveo da sam to novo kupovao.. Felne i gume su polovne, CD/MP3 Alpine je polovan, zvucnici takodje, pojacalo isto, jedino ovo poslednje, tj. ove kablove sam nove narucio i distanceri sto su radjeni po narudzbini... Ali takodje sve to sto kupujem gledam da kupim da je kvalitetno i da je ocuvano ;)

Sto se tice toga da auto gubi na ceni, ok, to stoji, ali sve ovo sto sam uzeo i ostaje kod mene kad budem prodavao auto, tako da ne vidim da cu nesto sa te strane preterano da izgubim...

A nisam nesto preterano izgubio i na udobnosti, naravno, nije to isti auto kad vozim na 15-kama sa 195/65 gumama i ovim 18-icama 215/45, jeste malo tvrdji, jeste da malo vise oseca rupe i neravnine na putu, ali i dalje je to prilicno udoban auto.
Mora nesto i da se zrtvuje, ne moze i jedno i drugo, izgubicu malo na udobnosti, ali zato dobijam 50 puta lepsi izgled auta i uz to dosta stabilniji auto nego sto je inace fabricki.

Inace fabricki ET za 406-icu ti je cini mi se od 15 do 22 ili do 25 ne secam se tacno, imas i na netu negde pa pogledaj, tako da mislim da ce ti taman odgovarati te felne (dobre su) i da neces morati da stavljas distancere. A i ako bude trebalo, mozda nesto malo samo... Ako se ja dobro secam meni su ove 18-ice 8.5j, a ET je 36...

Pozdrav! ;)
 
Član
ceif nema cijenu ;)
ne volim Francuze ali ovaj pezo je bas sa ukusom uradjen! svaka cast...
 
Top