Peugeot 307 prepravka u facelift

Peugeot 307 prepravka u facelift

Član
Razmisljao sam i o zamjeni ali auto me extra sluzi a opet bih morao nadoplatiti za novi, provjerit cu i da majstorom koliko je ovo izvodljivo da se utadi. Stopke sam svakako mislio zamjeniti jer su mi puno ljepse od facelifta. Kula gdje ti svoga odrzavas jer vidim da smo blizu?
 
moras zamjeniti:farove, Haubu, branik, blatobrane, masku ispod haube sa znakom, kompletan vezni lim (koji nosi hladnjak motora i hladnjak klime)
dijelovi su Poskupi cisto da znas :) jer nema tog bas za bacanja :D , uglavnom su razbijeni na prijed , pa i gdje ima citavo , onako mnogo je skupo, navest cu ti par cijena za obicnog 307 , jer sam ovih dana kupovao i popravio jednog razbijenog :) (cijene dole su cijene polovnih dijelova, i trazio sam mnogo a ovo je ponajjeftinije sto sam nasao)
blatobrani (90+90 KM)
farovi (100+100)
Branik 250 KM
Hauba 150
vezni lim (bez hladnjaka) 100 KM
sad za facelift..komotno pomnozi cijene sa 2x
i opet je pitanje kako to sve ukomponovat
p.s kao sto rekose mozda je zbilja ti lakse prodat taj svoj i kupit drugi :)
 
Član
Razmisljao sam i o zamjeni ali auto me extra sluzi a opet bih morao nadoplatiti za novi, provjerit cu i da majstorom koliko je ovo izvodljivo da se utadi. Stopke sam svakako mislio zamjeniti jer su mi puno ljepse od facelifta. Kula gdje ti svoga odrzavas jer vidim da smo blizu?
U ASD Vitez, skroz ok momci kod njih ima vecina dijelova zamjenskih,a ako treba sta original onda to narucim u Citroen auto kuci Ovnak u Vitezu.
 
Top