Peugeot 307 prepravka u facelift

Peugeot 307 prepravka u facelift

Član
Imam peugeota 307 2005. ali nije facelift. Zanima me moze li se prednji kraj zamjeniti novijim i sta bi sve trebalo uraditi. Znam da bi trebali farovi, branik, hauba...
 
Član
Pa dok moraš mijenjati farove, moraš i blatobrane, ovaj od facelifta je veći far... Ja to ne bih radio, puno košta, a opet je to samo fabrički 307. Radije uloži te pare u neke felge, spuštanje itd
 
Član
Nisam jos definitvno odlucio, planirao sam poslije zime svakako farbati branik i jos nekih sitnica pa sam razmisljao i o zamjeni ako nije prevelik posao
 
Član
Po meni to se ne isplati dobro kaze Zlaja bolje na neke druge stvari dati pare feluge ,spustanje,lip od seata cupre itd
 
Član
Od facelifta uzmi zadnje stopove , a ostalo ne diraj, sem ako se odlucis na ovu opciju sto Franki kaze,ali ti tu opet slijedi lakiranje ...
 
Član
Meni reče jedan kolega sa peugeot-klub.hr da farovi sa facelifta odgovaraju na stari model, čisto da se zna.
 
Član
Na jednom francuskom forumu samo o 307 jos niko tako nesto nije napravio a ljudi svasta rade,mada nije nemoguce
 
Član
Ipak si u pravu, sada sam pregledao poruke sa njim, i on je govorio o štopovima, ja nisam skontao, napisao mi zadnje lampe, i još smo se raspravljali, on kaže može, a ja ne može sve misleći na farove.
 
Top