Peugeot 206 lampica

Peugeot 206 lampica

Član
Pa vidi ponovo bobinu ako ne nova ne znaci da nije falicna :D Provjeri kablove svjecice mora tu negdje biti kvar :)
 
Član
Evo sutra ce da ga odvuku, samo me int, ima li kakve veze plin ?
Jer 4 dana je radio odlicno, inace radjen je kod "darkom" (nije reklamiranje)
 
Član
Da, isto i plin i benzin, cak sam pokusavao samo da ga vozim na benzinu bez da ikako ukljucim plin i isto uvijek....izludi, nema mi nista gore kad kazu da ni oni ne znaju...
 
Član
Nisu mi jasni "majstori" koji ne znaju sta je :D Moje misljenje sam ti napisao, a kad rijesis napisi sta je bas me zanima ;)
 
Član
A et, tako mi rekose, ja se s***, msm sta sad da mu radim, nmg ga pomjeriti ni nista, hocu, valjda ga rijesim uspijesno...
 
Član
trazi nek ti kaze proizvodjaca bobine,ja sam na saxu svom uvjeren bio da je bobina,probao dvije,huco i neki drugu marku,isti problem,u prosjeku 200 km jeftinija od originala,na kraju uzmem hoffer od 400 i kusur km i auto radi bez problema.Naravno ne mora znaciti da je kod tebe isti slucaj al kao sto kolega gore rece,moguce da je falicna ta nova,znaci dobro sve preispitati.
 
Član
Evo danas se vrati, bombina radi ali on i dalje trza, kaze neki dzek na dizni se sjebao, treba elektricar, 3 zvao dosad i nijedan ne smije da se usudi da to sredi...ne znam sta raditi, ostaje sutra da zovem onu firmu sto mi je plin ugradila..
 
Član
Evo danas se vrati, bombina radi ali on i dalje trza, kaze neki dzek na dizni se sjebao, treba elektricar, 3 zvao dosad i nijedan ne smije da se usudi da to sredi...ne znam sta raditi, ostaje sutra da zovem onu firmu sto mi je plin ugradila..
Elektricar koji ne smije da se usudi da radi nesto sto je njegov posao? To onda nije elektricar moj druze, kod takvih je bolje i ne voziti, odmah da znas za ubuduce :D
 
Član
A ne znam sta da radim, zovem onog s plinom, on govori ako mi trza i na benzinu da nije plin i da mogu dovuci da oni provjere plin.
 
Član
Jesi ti ikad zamjenio svjecice? Cini mi se da si rekao da nisi. Zamjeni njih i uzmi po kataloskom koje tvom autu stimaju a ne koje ti trgovac proda...da ne buce gdje fals zrak? Al pre da su upitanju svjece....i sa tim plin nema veze...osim ako njihovo crijevi negdje ne buce fals zrak...otidji za svaki slucaj nek provjere
 
Član
To cemo vidjeti, sutra idem kod jos jednog mehanicara i elektricara, reci cu im da provjere svjecice, velike mi je probleme to zadalo, mislim takav autic, niko nista ne zna, a sve neki "majstori", cast izuzetcima kojih je jako malo...sve vidimo pa javim.
 
Top