Peugeot 206, 1.6, 16v.

Peugeot 206, 1.6, 16v.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, stopke.

pajooo je napisao(la):
fine stope..da mi je jedne ovakve.. al neam kad od kvarova nista uradit..gdje ti radis servis..u ovlastenom ili kod svog majsotra..

Kod svog majstora, a on radi u ovlaštenom. Dođe na isto, samo mnogo bolje i jeftinije.:icon_smile:
 
Član
Sam u autu:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oMhWPw0vx6s&list=UURFmQtQJ1rpIfiPCuhMCf7w&index=2&feature=plcp[/video]

Auto pun p'janih budala:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RHoBF4Mby3k&list=UURFmQtQJ1rpIfiPCuhMCf7w&index=1&feature=plcp[/video]

Znači, neće grama preko 195 km/h, a i to sam jedva uspio, ali na snimku se ne vidi.:icon_mad:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jel tebi auto vise trosi kad sporije ides il je uvijek pun do poda :D

Franki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
oggy brate jesi ovo kroz pivsku flasu snimao

:lol::lol::lol::lol:

buduci da mu je uvijek prazna u rukama, moguce da je to to :D



Ravno 17.0l troši pri 190 km/h. Nije ni strašno, na 80 bi sigurno trošio 30.:D

Gasio sam pivo RedBull-om minut prije snimka.:icon_twisted:
 
Član
gori snimak odavno nisam vidio, bukvalno nisam vidio , kupi novi telefon pa se kurci :D:lol::cool:

190 za taj auto je i vise nego brzo :cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ništa čudno, dodatna masa jako loše djeluje na performanse malih autića :icon_biggrin:

Utiče dosta na ubrzanje, ali top speed je isti.
Čak sam uspio sa punim autom 195, a kad sam bio sam u autu 190.
Moraće ići neki čip.:D

AnDel je napisao(la):
gori snimak odavno nisam vidio, bukvalno nisam vidio , kupi novi telefon pa se kurci :D:lol::cool:

190 za taj auto je i vise nego brzo :cool:

Nemam ja para za novi telefon, a i ne treba mi.:icon_biggrin:

190 je malo, bar 200 mora ići, na drugim gumama je išao preko 200.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Nemam ja para za novi telefon, a i ne treba mi.:icon_biggrin:

190 je malo, bar 200 mora ići, na drugim gumama je išao preko 200.

Imaj na umu da na manjim tockovima brzinomjer pokazuje vecu brzinu nego na visocijim iako ides jednako brzo.Zato svi misle da na manjim tockovima lete ;) To pisem ako si mjenjao profil tj visinu gume.Stvarnu brzinu izmjeri navigacijom.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Nemam ja para za novi telefon, a i ne treba mi.:icon_biggrin:

190 je malo, bar 200 mora ići, na drugim gumama je išao preko 200.

Imaj na umu da na manjim tockovima brzinomjer pokazuje vecu brzinu nego na visocijim iako ides jednako brzo.Zato svi misle da na manjim tockovima lete ;) To pisem ako si mjenjao profil tj visinu gume.Stvarnu brzinu izmjeri navigacijom.

Ne, isti profil gume, a to vrlo dobro znam, kad bih nabacio niskoprofilne 13", obrnuo bih sat 2 puta.:D

Mjerio sam GPS-om prije neku godinu i sat do 170 km/h ne laže ni malo. Nisam imao više pravca na cesti da testiram preko te brzine, ali mislim da je prilično tačan i preko toga, ne vidim razlog da ne laže do 170, a preko toga počne lagati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top