Peugeot 206 1.4 ''Lavić''

Peugeot 206 1.4 ''Lavić''

Član
Kupljen prije skoro dva mijeseca. Presao 124000, ima servisnu knjigu u super stanju. Jedva dosao do Sarajeva iz Banja Luke, jer mu je postroj bio u kriticnom stanju. Nakon toga sutra dan idem i mijenjam cijeli postroj i na veliki servis, moze se reci da je generelaka uradjena komotno. Onda spada auspuh na sred skenderije i tu uzimam krpu i vezem za nosac i odma takav idem do Kiseljaka da se mijenja komplet auspuh. Prije dva dana promijenjena vodena pumpa, svo remenje i ostalo vezano za to :D Mjenjao sam zvucnike, sam skidao plastike, jest mi bilo malo potesko ali se isplatilo. Imao sam planove za tuning i skupio sam bio para podosta ali ovo servisiranje mi je sve uzelo. Ima moderni aux hahahah dere Gangnam kod sebilja sto je najvaznije ahahahah :D Makar sad znam da sam miran na duge staze. :D U subotu ili nedelju ide Amaru (Zmayichu) da se krov crni stavi, ne karbonski i da se stavi onaj ajkulin rep isto crni :D Malo se poprica, odvoji svake sedmice dva sata na ciscenje. Svako ko je usao pohvalio je da auto mirise i pita kako to odrzavam :D
543404_4592201361379_965447971_n.jpg

185301_4592204361454_792577016_n.jpg

246482_4592208801565_2117065390_n.jpg

419514_4592207921543_2056751055_n.jpg

558550_4592203161424_693414279_n.jpg

Ima slika sad i svega ali da ne zamaram sad. Ovo su radovi a bit ce ih masala. Tako da cemo se druziti jos masala :D
 
Član
Lijep 206 , sretno u planovima...
Jesi li ovaj auspuh radio na kobiljaci ,dodex cini mi se ili tako nesto i koliko te kostalo...
 
Član
2001 godiste je on, a odakle si iz Ilijasa :D

U ''Barbiću'' kod Kiseljaka. 160 KM od katalizatora do kraja. Nosaci, sve zivo i 5 godina garancije :D
 
Član
Jedna novina, sve uzeto u kompletu, novo sve sa garancijom od godinu dana :) Sad niko nece da sjedne da ga povucem ono usput :D I da pitam, valja li ovo ista za neka takmicenja u tom dBu? Hvala unaprijed :D

http://i49.tinypic.com/294gazb.jpg
http://i49.tinypic.com/68stu0.jpg
http://i49.tinypic.com/157d4z6.jpg
http://i50.tinypic.com/23wtg2h.jpg
 
Član
Fina oprema ;) Ne bi imo neki rezultat, pogotovu u ovoj kutiji treba ti SPL (ali u mini klasi to nije dozvoljeno, a sa ovom opremom u većoj klasi nemaš šta tražit) ili slot port, a trebo bi ti nešto jači amp, izdržo bi on to na kratko bez problema, onda bi mogo očekivati neki rezultat..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Fina oprema ;) Ne bi imo neki rezultat, pogotovu u ovoj kutiji treba ti SPL (ali u mini klasi to nije dozvoljeno, a sa ovom opremom u većoj klasi nemaš šta tražit) ili slot port, a trebo bi ti nešto jači amp, izdržo bi on to na kratko bez problema, onda bi mogo očekivati neki rezultat..

Hvala na odgovoru :D Ovo je tek kao neki pocetak, sve pare sto sam imao dao sam za ovo, sad vremenom samo napredovati lagano ako Bog da :cool:
 
Član
Fina 206 ,kao sto ti je zlaja rekao bez bolje kutije tesko da ces i u mini sta postici al sve u svemu kvalitet je tu polako ali sigurno ako budes ulagao ces napredovati i nravano nacutii dosta stvari oko toga.. ajesi li ti veceras bio u koloni za Žana ili sam pogrijesio;)
 
Član
Samo polahko, kada ti to vremenom oslabi onda prelazi na jače, pređi na R seriju od Alpine-a... Neki SWR1242D (može na 4 ili 2 oma) ili 1222D (2 ili 1 om jedan momak je sa ova dva suba postavio rekord 150.1dB na RockFordu nekih 2kw pojačalo) A sa M500 Alpine-om je jedan drugi u Pugu sa tim izbacio oko 137dB...
 
Član
D_cash je napisao(la):
Fina 206 ,kao sto ti je zlaja rekao bez bolje kutije tesko da ces i u mini sta postici al sve u svemu kvalitet je tu polako ali sigurno ako budes ulagao ces napredovati i nravano nacutii dosta stvari oko toga.. ajesi li ti veceras bio u koloni za Žana ili sam pogrijesio;)
Nisam nazalost, imao sam namjeru da idem ali... :icon_cry:
zlajaaa je napisao(la):
Samo polahko, kada ti to vremenom oslabi onda prelazi na jače, pređi na R seriju od Alpine-a... Neki SWR1242D (može na 4 ili 2 oma) ili 1222D (2 ili 1 om jedan momak je sa ova dva suba postavio rekord 150.1dB na RockFordu nekih 2kw pojačalo) A sa M500 Alpine-om je jedan drugi u Pugu sa tim izbacio oko 137dB...
Rekao je onaj meni, ovo je srednja klasa zvucnika, R type je zahtjevao svasta nesto jace a ja sam limitiran bio parama. Za par mjeseci ide R type, drugo pojacalo i sve sto treba :D Vidi se da se ti bas razumijes oko toga :cool:
 
Član
Cao bhtuning haveri :D Nakon malo duze vremena evo update. Dok se skupilo para i tako to pa da se sad navali :p Ofarban u crvenu boju unutra i vani. Naprijed skinut znak skroz kao sto se vidi na slici. Kupljene led stope nazad. Naprijed se rade angel eyes rade kod Lige sa Dobrinje. Kupljene 16ke OZ GranTurismo koje ce se staviti cim prvo sunce dodje. Neke naljepnice su ljepljene po njemu ali da vas ne davim slikama :D Osvojeno drugo mjesto u Osjeku u mini klasi kao sto se vidi na slici :p Uglavom uvijek se nesto raducka na autu, necu da bude dzibersko sto bi rekli pa ganjam one djelove samo sto su provjereni. :D Cim Liga zavrsi farove stavljanje, jest da jedva cekam ali doci ce i to brzo :D
18bzhj.jpg
2en0xg2.jpg

2ij17b8.jpg
 
Top