PC servis u Tz?

PC servis u Tz?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hmmm genelec i tako te firme ne dolaze u obzir treba mi kakav servis u tz ili pojedinac sto zna saso magne oko racunara da mi pogleda laptop ima neki zajeb sa grafikom nesto specificno za nvidiu pa ako neko zna svaka informacija je dobro dosla.....

hvala:D
 
Član
radi grafika vec non stop nakon nekog full screena izbaci da je neki driver nkv... nesto stop responding and has been recovered ima cak i website o tome problemu ali ja ga nisam uspio rijesiti... zato mi treba da neko pogleda ili sta vec
 
Član
Najbolje bi bilo da ovdje detaljno opises problem i postavis screen-ove, jer mi je ovako tesko nagadjati, a preko Googlea se sve moze i rijesiti, valjda ces to brzo zavrsit ;)
 
Član
www.nvlddmkm.com

taj problem imam

ako moze pomoci graficka je nvidia geforce 8600m gs a laptop hp dv9740us
 
Član
Vidim dole je opisano kao neko rjesenje problema. Eh sad, koliko se tebi cesto to desava, i sta radis kada se to desi. Igras li se, surfas, ili sta vec ? Ja bih ti preporucio da u nVidia control panelu odradis ono kako je navedeno na linku sto si dao. U najgorem slucaju ce biti da je graficka dala dusu, ali prvo vrijedi s ovim pokusati. Inace se HP-ovi griju vise, pa moze biti i da je do zagrijavanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top