Passat Variant 3B 1.9 TDI & Passat 3C 2.0 TDI DSG

Passat Variant 3B 1.9 TDI & Passat 3C 2.0 TDI DSG

Član
Passat Variant 3B 1.9 TDI 81kw/110ks

Pozdrav,

Zbog manjka vremena tek sada je doshlo vrijeme da predstavim svoju vozilicu.
Radi se o porodicnom VW Passat Variant. 20/Dec/1998. Motor 1.9 TDI (Chadjo) 81kw/110ks, 235 Nm obrtnog momenta.

Kupljen je pocetkom Septembra/2010. Kilometraza je bila oko 256.000 km. Uradjen je veliki servis. Trenutno na satu ima neshto preko 272.000 km. Radio sam mali servis na 270.000 km.
Ulje Castrol 5-40w, svi filteri (Zracni,uljni,gorivo I filter kabine).
Felge sam mijenjao s prijateljem prije nekoliko dana. Dao sam Audi 15” felge za 16” VW
Za sada sam prezadovoljan. Gume su Michelin, 205/55/R16

Shto se tice muzike. Imao sam DVD Clario 7” Tuch screen. I nisam bash bio zadovoljan, dva fabricka prednja zvucnika s visokotoncima.. Zvuk je bio ocajan..
Poslije toga ugradio sam Woofer Toxic 12”, pojacalo Alpine V12 4x60 watt RMS, Kondenzator..
Malo je bilo bolje ali nastavio sam u projektu.
Kupio sam HU Alpine CDA-117, i 4 zvucnika Alpine SPS-6000
Nakon ugradnje, zvuk je bio fenomenalan. Sada sam zadovoljan

U planovima,
Josh upitno !!! Treba da kupujem vozilo za sebe poshto je ovo od starca. Eh sada.. i on mi nudi ovo, jer ima u planu kupiti Passat Variant 3C.. Meni bash neshto ne odgovara shto je karavan, ipak mi je tek 22 godine. Inace sam ljubitelj Audi-a i BMW-a.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Pozdrav forumashi. Evo nakon nekih mjesec dana potrage za VW Passat-om 3bg, bio sam razocaran shto nisam mogao naci odgovarajuci primjerak (Loshe stanje) !!! Preshao sam na opciju Passat 3C, tako da sam ubrzo pronashao trazeno.

Passat 2.0 TDI DSG, 103 Kw / 140 Ks - 320 Nm obrtni moment
Godina: 2005
Boja: Crna
Unutrasnjost: Bez koza
Mjenjac DSG(6B+R) s Dvostrukim kvacilom ( Jedno za 1,3,5 i drugo za 2,4,6)
Od opreme ima, Xenon svjetla D2S, Tempomat, Grijanje sjedishta, Manualna Klima,Parking senzori Prenji/Zadnji,Senzor kishe..
Kilometraza: 150.000 km
Kupljene su felge 5 krakova VW 16" s Novim gumama GoodYear
Neznam tacno koji je paket opreme, ja mislim Sportline ili tako neshto..
Al' dok dodjem kuci, pregledat cu detaljno u Interautu.
To je za sada, nemam boljih slika.. kad dodjem kuci napravit cu dobre slike i predstavit u potpuno auto !!! Hvala najljepshe !!!













http://www.facebook.com/ibrahimovic.amer/posts/171663282895666?ref=notif&notif_t=like#!/photo.php?fbid=2120704461798&set=at.2090671510993.2126227.1371392109.686174616&type=1&theater

http://www.facebook.com/ibrahimovic.amer/posts/171663282895666?ref=notif&notif_t=like#!/photo.php?fbid=2120705141815&set=at.2090671510993.2126227.1371392109.686174616&type=1&theater

http://www.facebook.com/ibrahimovic.amer/posts/171663282895666?ref=notif&notif_t=like#!/photo.php?fbid=2120704821807&set=at.2090671510993.2126227.1371392109.686174616&type=1&theater
 
Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

extra passat samo da nije karavan ipak tebi je 22 god......traži kakvu limuzinu...pozzz
 
Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

Hvala na pohvalama,naravno i kritikama !!! Da nije pohvala sigurno i kritika ne bi bilo.Sto se tice karavanskog oblike, po nekada dobro dodje. Npr. kad stavish woofer, kutija dosta zauzima prostora. Tako da ima opet prostora za prtljag. Za prvi Maj je odlicno posluzio. Al' po svim prilikama bice neka limuzinina.. Najvrovatnije BMW 530d E39.. aBd javicu za 2 mjeseca dok dodjem kuci i kupim. Napravit cu koju fotku, a odma kontam zatamniti stakla.. vjerovatno neke i felge. Radio ide ovaj, a zvucnike bi naruci 13cm orginalne za vrata u BMW-a.. 4 elipse za zadnju policu i ovo pojacalo shto imam sada 4x60Watt RMS a. Evo bash sada kontam kupovati u narednih 15-ak dana woofer Alpine 12" i Monoblock pojacalo Alpine 300 Watt RMS a imam u opciji jedno i JBL. Javicu shta sam kupio. Jer auto je pola projekta. Dobre felge,sitnice i muzika su druga polovica. Hhehee.. Pozdrav
 
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

Dobar passaner a i dobra osnova za tuning bez obzira sto je karavan da se on decentno sredit progooglaj malo pa ces vidjet kakvih mocnih primjeraka ima,sretno u daljim radovima
 
Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

Frenkie-3B je napisao(la):
Dobar passaner a i dobra osnova za tuning bez obzira sto je karavan da se on decentno sredit progooglaj malo pa ces vidjet kakvih mocnih primjeraka ima,sretno u daljim radovima

Hvala druze, u potpunosti te razumijem. Al' meni je problem to auto shto je Dec'98 godishte. Znaci 13-esta godina. Ma da je motor u perfektnom stanju, nigdje nema kapi ulja. Da je Decembar 2001 mozda bi razmislio.. nego ono kontam kupiti shta 2002 ili mladje. Nisam ljubitelj old timer-a. Ma da je auto ispravno i sve u perfektnom stanju. Al' opet ima samo 4 zracna jastuka. Kad sam skidao tapacirunge i vidio da su brata aluminijska.. ono opucao me crnjak. Jer kad sam imao Audi A6 C4.. u zadnjim i prednjim vratima su bile shine.. Kao zashtita prilikom bocnog sudara. Hvala opet.. vidit cu dok kupim auto kako i shta.. ovo ce ipak teshko biti veliki tuning bez dosta novca ... heheee
 
Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

amer_e39 je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
Dobar passaner a i dobra osnova za tuning bez obzira sto je karavan da se on decentno sredit progooglaj malo pa ces vidjet kakvih mocnih primjeraka ima,sretno u daljim radovima

Hvala druze, u potpunosti te razumijem. Al' meni je problem to auto shto je Dec'98 godishte. Znaci 13-esta godina. Ma da je motor u perfektnom stanju, nigdje nema kapi ulja. Da je Decembar 2001 mozda bi razmislio.. nego ono kontam kupiti shta 2002 ili mladje. Nisam ljubitelj old timer-a. Ma da je auto ispravno i sve u perfektnom stanju. Al' opet ima samo 4 zracna jastuka. Kad sam skidao tapacirunge i vidio da su brata aluminijska.. ono opucao me crnjak. Jer kad sam imao Audi A6 C4.. u zadnjim i prednjim vratima su bile shine.. Kao zashtita prilikom bocnog sudara. Hvala opet.. vidit cu dok kupim auto kako i shta.. ovo ce ipak teshko biti veliki tuning bez dosta novca ... heheee

moze ti se hoce ti se:D
 
Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

O susjed....
nek si predstavio pasatanera:D

Ide on pravo dobro...i jos kad se sjetim zimi situacija ehhhhh

Sta bi s onom DVD-om:icon_confused::icon_question:


@alen_tz ...nije u Afghanistanu.....eno ga u kanalu s lopatom:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Passat Variant 3B 1.9 TDI

Moja greska. Po nacinu pisanja(ponasanja) reklo bi se da jeste, tipicno *urcenje za radnike na bliskom istoku. Sad kao ne odgovara mu pasat i oprema, staro mu vozilo, ma daj...al nebitno. :icon_exclaim:
 
Top