Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Evo par novih slikica motora i unutrasnjosti ;)

Foto0548.jpg


Foto0554.jpg


Foto0549.jpg
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

pravi auto,posebno mi se svidja sto je karavan. auto za kruzanja a motor vrh, ne mozes se postidit ni u kom slucaju;)
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

ArminM je napisao(la):
pravi auto,posebno mi se svidja sto je karavan. auto za kruzanja a motor vrh, ne mozes se postidit ni u kom slucaju;)

Hvala prijatelju, pa meni treba karavan jer idem na put pa zbog stvari ako me razumes.
A opet kad sam ovd kod kuce malo za kruzanja sto ti kazes ovaj je motor bas dobar za to ;)
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Passat B5.5+ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
pravi auto,posebno mi se svidja sto je karavan. auto za kruzanja a motor vrh, ne mozes se postidit ni u kom slucaju;)

Hvala prijatelju, pa meni treba karavan jer idem na put pa zbog stvari ako me razumes.
A opet kad sam ovd kod kuce malo za kruzanja sto ti kazes ovaj je motor bas dobar za to ;)

razumijem te, i ja sam stalno na relaciji BiH-Italija, vrlo dobro znam koliko gepek znaci
a i motor kad se izadje na autoput:cool:
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

ArminM je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
pravi auto,posebno mi se svidja sto je karavan. auto za kruzanja a motor vrh, ne mozes se postidit ni u kom slucaju;)

Hvala prijatelju, pa meni treba karavan jer idem na put pa zbog stvari ako me razumes.
A opet kad sam ovd kod kuce malo za kruzanja sto ti kazes ovaj je motor bas dobar za to ;)

razumijem te, i ja sam stalno na relaciji BiH-Italija, vrlo dobro znam koliko gepek znaci
a i motor kad se izadje na autoput:cool:

E pa onda sta da ti pricam druze sve znas :)
Na istom smo hehe ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

fino fino,neka turbaka karavana, sve sami dieseli, drago mi je da nas ima:cool:
inace fini planovi,mada mislim da bi njemu i 18" sa optimalnim spustanjem bilo sasvim dovoljno jer mnogo vozis, inace kako god fin i dobar passat,jos kad felge legnu bit ce bar 50% ljepsi:cool: jesi li ga mislio cipovat jer je on malo i potezi ?:icon_biggrin:
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

CoL3 je napisao(la):
fino fino,neka turbaka karavana, sve sami dieseli, drago mi je da nas ima:cool:
inace fini planovi,mada mislim da bi njemu i 18" sa optimalnim spustanjem bilo sasvim dovoljno jer mnogo vozis, inace kako god fin i dobar passat,jos kad felge legnu bit ce bar 50% ljepsi:cool: jesi li ga mislio cipovat jer je on malo i potezi ?:icon_biggrin:

Hvala prijatelju, naravno neka nas ;)
Pa ne znam razmisljam se izmedju 19 i 18 felni, ma nisam ga mislio cipovat odnese on i ovako haha necu mu moc natec guma, malo po gasu on odma proklizuje kako god vozio.
A gledo sam kod ovih momaka od SMChip tuninga moze se cipovat ovaj motor moj od passata na 229ks :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

u mene je laksi i 200ks, al valjda sam se navikao pa mi fali ono jos malcice :D pa u uporedbi sa 2.5TDI-em sto sam probao valjalo bi mu bar optimum +30ks zbog tezine da povuce,ali ako je tebi ured onda ostavi:cool: cekamo felge :cool:
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

CoL3 je napisao(la):
u mene je laksi i 200ks, al valjda sam se navikao pa mi fali ono jos malcice :D pa u uporedbi sa 2.5TDI-em sto sam probao valjalo bi mu bar optimum +30ks zbog tezine da povuce,ali ako je tebi ured onda ostavi:cool: cekamo felge :cool:

Hahaha svaka cast sad sam malo cunjao tamo kod tebe malo ti gledao volva odlican je, pa sta si radio kad ima 200km jel cipovan?
;)
 
BHT Ovisnik
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Passat B5.5+ je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
u mene je laksi i 200ks, al valjda sam se navikao pa mi fali ono jos malcice :D pa u uporedbi sa 2.5TDI-em sto sam probao valjalo bi mu bar optimum +30ks zbog tezine da povuce,ali ako je tebi ured onda ostavi:cool: cekamo felge :cool:

Hahaha svaka cast sad sam malo cunjao tamo kod tebe malo ti gledao volva odlican je, pa sta si radio kad ima 200km jel cipovan?
;)
tvornički ima 200ks:icon_biggrin: fali mi jos malo da budem bas zadovoljan da mogu i na Race sa njim,mada i ovako je dobar, znas i sam, no turbo no fun:cool:
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

CoL3 je napisao(la):
Passat B5.5+ je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
u mene je laksi i 200ks, al valjda sam se navikao pa mi fali ono jos malcice :D pa u uporedbi sa 2.5TDI-em sto sam probao valjalo bi mu bar optimum +30ks zbog tezine da povuce,ali ako je tebi ured onda ostavi:cool: cekamo felge :cool:

Hahaha svaka cast sad sam malo cunjao tamo kod tebe malo ti gledao volva odlican je, pa sta si radio kad ima 200km jel cipovan?
;)
tvornički ima 200ks:icon_biggrin: fali mi jos malo da budem bas zadovoljan da mogu i na Race sa njim,mada i ovako je dobar, znas i sam, no turbo no fun:cool:

Oho svaka cast nisam znao da ima volvo toliko konja majko bozija :icon_eek:
Pa kako trosi to u tebe?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top