Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajde nadam se, jer fabricka mu je 205/55 16, a onda 215/55 16 je visa od fabricke, a kamo li 215/65.. u biti nema veze samo ako ti ne budu strugale, to sto malo laze sat nije toliko bitno, samo da ne struzu :)
2cm je veći promjer u odnosu na 18ke koje sad ima.. a sat ne bi trebo lagat, jer nije na sajlu :p
 
2cm je veći promjer u odnosu na 18ke koje sad ima.. a sat ne bi trebo lagat, jer nije na sajlu :p
Hajde nadam se, jer fabricka mu je 205/55 16, a onda 215/55 16 je visa od fabricke, a kamo li 215/65.. u biti nema veze samo ako ti ne budu strugale, to sto malo laze sat nije toliko bitno, samo da ne struzu :)
I ja msm da nebi trebo lagat sat nema to veze u novih auta dali je felga veca ili manja, bile su na mom passatu original 17 high line felge i ja sam stavio 18-ke i nikakve promjene nema sto se tice km/h.
Tako da to je to bice kao traktor :D
 
Super Moderator
nema veze sto je stavio 20'' kad je precnik gume skoro isti ko i na tvojim, zato su razlicite dimenzije i profili guma. a nema veze sto je elektronski opet moze malo odudarati al to je neprimjetno, znam da je elektronski pa nisam iz prasume :D nego montiraj pa da vidimo kako ce to biti :)
 
Bump :)
Mala prepravka se desila. kupljene su nove gume
Trazano 205/55 R16 91 H http://www.pneuexperte.ch/de/TyreSi...alse/False/none/205-55-R16-91H-SW608/15131373

Jer su one prevelike sto sam kupio i majstor mi kaze dam i nece pasati jer bi zakacalo i strugalo na sve strane pogotovo kad bi moto a pritome mi je rekao da bi mi i kilometar sat lagao.
Pa sam odlucio da kupim ove nove gume tako da su na prodaju sada one Dunlop 215/65 R16 ako je neko zainteresovan neka se javi.
 
Član
I majstor pretjeruje, nez al' meni to ne izgleda strasno ta dimenzija pogotovo ne za zime . . .
 
Super Moderator
Odma sam ti na pocetku reko, ta dimenzija je za allroad-a fabricka i podosta je deblja od tvoje fabricke :) ne vjerujem ni ja da bi nesto sad zapinjalo mislim da pretjeruje, samo sto ne bi fino izgledalo :)
Djeluju fine ove nove gume nek je sa srecom. Jesi vec prije imo iskustva s ovim gumama ili?
 
Odma sam ti na pocetku reko, ta dimenzija je za allroad-a fabricka i podosta je deblja od tvoje fabricke :) ne vjerujem ni ja da bi nesto sad zapinjalo mislim da pretjeruje, samo sto ne bi fino izgledalo :)
Djeluju fine ove nove gume nek je sa srecom. Jesi vec prije imo iskustva s ovim gumama ili?
Bio si u pravu druze i hvala na tvojim savjetima.
A sto se ovih novih guma tice odlicne su dobra sara i dobar raspored sare tako da je dobra i za zimu a isto tako i za kisu i blato zato su specijalno i napravljene pise sve u opisu gume, a iskustva nisam imao sa njima kupio sam ih iz tog razloga jer ovdje ih vidjam na svakom 2 autu i ljudi ih hvale koliko sam cuo pa sam se zato odlucio na kupovinu. Lp ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top