Passat B5 2.8 v6 4 motion

Passat B5 2.8 v6 4 motion

Član
Ako ti je ovo sto si radio za pocetak onda sta ce bit dalje :)
Samo naprijed drug, passat je vrh
 
Član
ja sta je ovih tuniranih passata u zadnje vrijeme, masala
lijep je drama, jos par cm da se spusti i eto :)
 
Pored korada koji je i dalje ne prevazidjen u mom zivotu doslo je malo vece auto porodicna kola :D
U pitanju je Passat B5 2.8 V6 pogon na sva 4 tocka fabricki 195 KS sto smo preradili pa je dobio jos nekih 10-15 konjica
Evo slika kako je izgledao kada sam isao da ga kupim kod domacina koji ga je posjedovao kratko jer covjek nije znao sta je kupio pa je kuko kako mu potrosi boga oca.... hehehehe







Onda je odmah moralo da se radi na njemu bio je u dobrom stanju sto se tice svega ali hvalilo mu sminke pa je dozivio prebacaj :D
Naravno prvi tunig na njemu je bio plin to je ponosnom vlasniku obezbjedilo bolju ljubavnu vezu sa plinom se nism svadjali on trosio 15 ja ga uvjek punog sipo :D dok benzin boze nedaj ne moze to svako nasut....
Onda farbanje donjeg dijela pastika, farovi novi tip, parking senzori, maglenek prepravljene sa passata 6, felge w8 17-se org, xenon na duga sve, led unutra vani, i more jos sitnih detalje ne mogu se sjetiti svega i evo ga poslije tretmana










Toliko za pocetak!
Mozel se pogledat te slike ja Nemogu otvorit.. taj auto je sad u mom vlasništvu svaka čast za Tuning
 
Top