Passat B3 1.9

Passat B3 1.9

Član
ma imas u bingu, bar ovdje u Srebreniku ima ono orginalno P sa magnetom i samo dole napisi broj vozacke.kako da nisi dobio P kad si polozio :S
 
Sutra cu otici u stampariju i istampati sebi manje. Kupio bih sa magnetom ima i kod nas u bingu, ali nemam ga gdje staviti jer mi je plastika nazad.
Meni ne smeta jer ionako je zadnja sajba velika pa se moze vidjeti :D
 
Ma samo uzmes selotep traku i zalepis na sajbu zadnju. Kod mog druga samo na polici stoji od gepeka i niko ga ne zeza al sve zavisi od policajca do policajca. A te magnetne kradu Boze ako ga ne skines s auta kad se vratis neces ga naci sigurno.
 
Član
Ova serija passata je najprostranije auto u kojem sam sjedio a sjedio sam u dosta toga... na zadnjim sjedistima je ogroman prostor-bar u karavanu, kojeg sam imao
 
Kod tebe 9 godina i dobro te sluzi a sad tek P stavio...to vozio bez vozacke do sad il kako...malo mi nejasno j g ne zamjerite..
Inace dobra serija je ovo prostrana dosti sto je neko vec spomenuo
 
Passat je veoma prostran, nazad mogu sjesti i 4 osobe, a prostora za noge i previse. Sto se tice dijelova ima ih svugdje.
Kod mog je oca 9 godina, pa je sad kod mene. Necu da ga prodajem jer sam za njeg vezan po svemu.
Evo neki dan skinem presvlake, kad imam sta i da vidim. Sjedista ispod nova, koza ocuvana perfektno.
Slika je losija jer je u garazi pa se ne vidi bas. Moram ih jos necim premazati, a prednja su poderana skroz pa ce se mjenjati.

ogvDSPn.jpg
 
Poslednja izmena:
Sto da uslikam prostor do prednjeg sjedista? Ako mislis na tablu, to ti je sve standardno. Sijalice ne rade ni na jednom prekidacu, a sjedista losa.
 
Top