Parking u Sarajevu, pomoc..?

Parking u Sarajevu, pomoc..?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poz

U utorak dolazim u SA na utakmicu pa mi treba dobar parking za auto.. U SA sam bio par puta pa se bas ne snalazim, pa ako moze neko da mi uradi mapu do ulaza u BBI garazu ili neku drugu za koju mislite da je sigurna, a radi 24h dnevno... U grad cu uci iz pravca Vogosce..

Hvala
 
Član
ako znas gdje je raskrsnisa na skenderiji, vozis do nje i na njoj skrenes lijevo (ides obalom uz miljacku) i ides u pravcu grada i na drugoj raskrsnici (sa semaforom) skrenes lijevo i des nekih sto-tinjak metara i vidit ces BBI ne mozes promasiti.

qmypeg.jpg
 
Član
Ok, hvala puno, znam gdje je raskrsnica kod skenderije.. Po ovome sto vidim parking dodje sa straznje strane BBI centra..?
 
Član
Ma ostat ce auto od jedno 12 do 00:00 tamo... Znaci 15- tak KM :) ...
Ma jbg nemam pojma gdje drugo da ga ostavim a da je sigurno, taj dan ce bas biti guzve po SA ..

De mi samo recite jel parking automatski da mogu pripremiti kovanica ili ima radnik ??
 
Član
MrShadow je napisao(la):
Ma ostat ce auto od jedno 12 do 00:00 tamo... Znaci 15- tak KM :) ...
Ma jbg nemam pojma gdje drugo da ga ostavim a da je sigurno, taj dan ce bas biti guzve po SA ..

De mi samo recite jel parking automatski da mogu pripremiti kovanica ili ima radnik ??
Placas na automatu,e sad nisam siguran da li prima i papirne,pa ti pripremi kovanice ipak! I cuvaj onu parking kartu sto dobijes na ulazu u garazu!
 
blizu koseva, u kosevskoj ulici imas parking. marka sat, neznam da li posle 16h naplacuju. blizu je, samo neznam da li bude pun kad su utakmice. to nek nam sarajlije kazu. i gdje bi bilo sigurnije ostavit auto, mada nigdje nije sigurno pa ni u vlastitoj dnevnoj sobi kad bi ostavljo.
 
Član
octavian je napisao(la):
blizu koseva, u kosevskoj ulici imas parking. marka sat, neznam da li posle 16h naplacuju. blizu je, samo neznam da li bude pun kad su utakmice. to nek nam sarajlije kazu. i gdje bi bilo sigurnije ostavit auto, mada nigdje nije sigurno pa ni u vlastitoj dnevnoj sobi kad bi ostavljo.

Kada je utakmica, gore sve zatvore. Ne moze se prici autom stadionu.
 
Član
garaza BBI
garaza Jadranka - kod suda sa obale Jadranska ulica
garaza hotel Europa
garaza na carsiji u Safvetbega Bašagića preko puta minibuske stanice (vozis se liftom - smiiiinka :icon_biggrin:)
imaju video i fizicki nadzor i bezbjedne su 100% ;) desetak kmcica nije vrijedno rahatluka :cool:
 
Član
ostavis auto u vogosci kod moje kuce i nece ti ga niko ni pogledati citav dan heh pa sa autobusom u grad
 
Član
xzone je napisao(la):
ostavis auto u vogosci kod moje kuce i nece ti ga niko ni pogledati citav dan heh pa sa autobusom u grad

pretpostavljam da hoce na tekmu, pa kad se bude vracao navece platice taxi 20-ak KM, kao sto bi ga doslo i placanje jedne od ovih garaza. plus sto bi se napatio trazeci taxi... :D
 
Član
Ma ide on u BBI, posle utakmice taman dok sidjem do BBI centra guzva ce proci i onda lagano mogu izaci iz grada...

A to za kucu si svakako u pravu, jedva bi nasao taxi + bi me oderao i nebi dosao do Vogosce ni za 1 sat jer ce guzva biti.. Ipak xzone hvala na ponudi ako si ozbiljan bio :)

Jel moze ovako:



Ili bas mora ovako kao sto je kolega na pocetku teme objasnio :




Nisam siguran gdje su jednosmjerne isl..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top