Parite oci :D

Parite oci :D

Član
vladica85 je napisao(la):
Davno je ovaj video bio postavljen na forumu...

Čekao sam ko će prvi da primjeti.:cool:

Jbg, dobra su kolica, ali većina i nije baš WOW.;)

Uglavnom klasika, spusti, upicani, dobre fele,... Ne kažem da je to loše, ali mislim da je uživo druga priča.;)
 
Član
50ti put gledam ovaj video i stvarno me neostavi ravnodusnim kad god pogledam.. da hocu doziviti da imam bilo koji stroj sa videa, stvarno su auta perfekcija....
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
german LOOK majka ko kaze drugacije pokenjam mu se u rezervni tocak :)
tko je bar jednom u zivotu probao da slaze nesto tako ili bar pricao sa nekim ko to radi onako kako se i treba raditi zna da to nije samo stavi felge spusti i gotovo haha
ko prvi svaki ugradjeni dio mora biti made in ĐERMANY a samo to kaze da je cijena VISOKA :) eto te BBS ili porsche felge pa dje toga ima ispod 1000+ eura da se nadje nije to neka druga low cost felga na koje ja nebi ni šlauf za poljevanje bašče stavio .
e onda ovakav motorni prostor kosta vise para nego neko nase auto... a da onda ne govorim o air ride, kvalitetne gewinde, dijelovi podvozja , interijer sredjen tako da nijedan konac ne strsi dje netreba pa nije to eko koza presvlacenje za 300 maraka i evo ga extra :)
tko jednom zagazi u svijet pravog i kvalitetnog uredjivanja vozila znat ce o cemu pricam
najlakse je nabaciti sleper poljestera i neku boju sa dječje kašice i reci evo ga extrem cigan tuning
nadoc cete vi neka jos malo :)
Strojeva ima daleko od toga i ja sam ljubitelj clean i german loka, al morate svhvatiti da netko nije, da voli vise extreme stlye, koji ako se dobro slozi dosta dobro izgleda isto kao i german style... A skeneru kako nema ispod 1000€ ja ti nudio za 250€ bbs-ice ti nisi htio...
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ni vw ni mercedes ni bmw nisu za plasticurije,na njima je bitno zadrzati sve linije da se poklapaju i da je fino za oko kad se pogleda,,,,edoze tebi se ova auta na klipovima cine klasicna ali kad bi ih pogledao uzivo budi siguran da bi promijenio misljenje,,,jer da bi uocio svaki detalj na autu moras ga uzivo pogledati,,,,

rekao sam da su auta fina
a gledam ih na videu,ne uzivo
mozda bi blenuo u njih vise nego u novog M3 bmwa,al to je sve mozda
 
Član
@ ErRoR vec imam 2 seta RS ica pa mi nisu trebale i tada nisam imao viska novca da kupim i treci set
4x100 16ke nadji ispod 1000eura da su sredjene kako trba lako se nadje kupac
i za kvalitetno srediti RS felgu trebas potrositi minimalno 500eura da bi dobio nesto sta lici na felgu dakle :)
a taj extrem stil na npr. golf 2 kojih je najvise u ovom filmu ide u klasu ''onaj'' tuning
 
Član
sve se tjesim da mi se spava pa da ne vidim dobro... al ne spava mi se... :D hocu i ja jedno ovako :lol:
 
Top