panasonic

panasonic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta mislite o panasonic mp3 za auto.nemam bas previse para pa sam razmisljao o njemu.zaboravio sam koji je u pitanju. samo znam da ima dva koluta i da se cijena kreće oko 140-150 maraka..e sad mozel mi neko ko je imao iskustva s tim reci kakav..da i koliko je ugradnja.u pitanju je octavia 1..pozz.unaprijed hvala
 
Član
Octavija bi trebala da ima euro-jack(džel), isto kao i svaki auto mp3 player, znači spojiš to(vrlo je prosto) i spojiš antenu i to je to što se tiče spajanja, jako je jednostavno.
Nemam nikakvog iskustva sa panasonicom, ali trebao bi da služi ok, nije za db drag takmičenje, po cijeni je low end model.
 
Član
Po cijeni jeste low-end, iz te serije je i moj radio 1323 mislim da je moj model....full pristojan, panasonicovi skuplji su jedni i od najboljih, ovi low-end...ja se ne zalim. Tipo je jos specifican, nagib ugradnje mu je dosta veliki (skoro 45 stepeni) ali problema s citanjem nikakvih. Zvuk pristojan, bas lijep, nema bas nesto opcija za stelanje, ali sve u svemu ja zadovoljan :) Imam jos 3 prijatelja, svi s tim nizim modelima, i niko nijedne zamjerke ;)
 
Član
Imam ja 1323 i sta znam ok je ali moze mnogo bolje, lepo cita samo hoce i da preskoci kad naletis na neku malo vecu rupu. On se u Beogradu krece oko 65e. Ja ipak mislim da sam trebao da se otvorim za neki malo skuplji. Za 10-20e vise moze da se uzme mnogo bolji HU.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top