Pali se lampica od ulja GOLF 2

Pali se lampica od ulja GOLF 2

Član
Prije 5 10 dana sam radio malo ulagao u golfa, i tu je bila i zamjena ulja i filtera među kojim je i uljni...

I do dan danas sve bilo ok, sinoc se auto ugrijalo i pocela mi blicati lampica od ulja kad pređem 80 km/h, sve ispod 80/km/h mi je uredu....
I to ne da blica nego i treperi i upali se, pa se ugasi kad pređem 100 na sat, da bog sacuva nista mi nije bilo jasno, kontam da nije velik podpritisak u karteru, izvucem sipku baca 5 centi nize od pregiba.

Sta bi moglo bit
 
Član
Meni se to na jetti desavalo, problem je bio u kilometar satu, valjda neki spoj ne znam, zamjenuo ga i poslije sve ok
 
zar golf duja ima još lampica, osim one u farovima?
12310680_957473280966324_5379247129432116791_n.jpg
 
Član
I u mene se to desava u golfa dvojke, samo sto je nebitno kojom brzinom idem, i u intervalima se javlja to blicanje lampice, svako nekih recimo 10-tak minuta pocne blicati nekolke minute pa stane i opet u krug, mislio sam da je do sata medjutim ovo joj je treci kilometar sat i na svakom isti problem, al naviko sam i ne smeta mi vise
 
Član
to je davac pritiska otiso posto neznam koji je motor u pitanju ako ima dva bjeli i kafeni obicno bude da bjeli ode ja sam imo problem sa tim na mojoj 16-ski kod mene su oba na nosacu filtera cim predjem 80 pali se lampica i zujalica pa sam zamjeno to i sve ok i jos sam dodatno ugradio sat za pritisak ulja sad moze da blinka do sutra ja znam koliki je pritisak :D
 
Član
Pošto si mijenjao ulje pa ti se to počelo dešavati obrati pažnju na filter ulja i samo ulje. Kineski filteri ne valjaju, ulje također može biti loše.
 
Član
Pošto si mijenjao ulje pa ti se to počelo dešavati obrati pažnju na filter ulja i samo ulje. Kineski filteri ne valjaju, ulje također može biti loše.
ulje je 20 km 15w40 filter 5 km, ali mi je interesantno sto se pali kad se motor ugrije i mozda nakon 5 6 minuta nakon postizanja radne temperature...
 
Top