:P GTI LIP, Volan, I Zastita,Tapaci,Tepisi Za gepek!

:P GTI LIP, Volan, I Zastita,Tapaci,Tepisi Za gepek!

Član
Na prodaju lip spojler GTI, plitka karambolka, lip je na mjestu ono kao za maglenku u cosku napuknut, al kad se namontira na auto i ne primjeti se napuknuce...
Cijena lipa : 20km...

Volan momo TYP D 35, sa nabom za MK2...
Cijena: 50km...


Te zastita sto ide ispod motora mk2, malo prljava, al bez ostecenja...
Cijena: 30km..

Tapacirunzi za MK2 4X Vrata U jako dobrom stanju, malo prasinjavi, al nista strasno, nigdje osteceni, truli i slicno!
Cijena: 50km

Stazice za solje u Gepeku..
Cijena: 25km..

Kontakt: pm,msn, mob 066 640 210.
 
Legend
RE: :p GTI LIP, Volan, I Zastita motora!

ajd vidjet cu za ovu plastiku ispod motora, ako uspijem rijesit neke stvari, da je uzmem

javim ti se uglavnom..

pozz
 
RE: :p GTI LIP, Volan, I Zastita motora!

.nOKe je napisao(la):
ajd vidjet cu za ovu plastiku ispod motora, ako uspijem rijesit neke stvari, da je uzmem

javim ti se uglavnom..

pozz

hehe ija san mu poslo PM za ovo al nije mi jos odg
 
Član
RE: :p GTI LIP, Volan, I Zastita motora!

Kupujem sigurno,ovaj GTI lip,nece mi sad umaci,znaci samo da se dogovorimo za preovoz ;)
 
Član
RE: :p GTI LIP, Volan, I Zastita motora!

@Italy volan ide sa nabom ili bez, al je cijena ista nemam racuna skidat nabu, i spustat cijenu jer nabu necu nikad nikome prodati.. ;)
@Ostali imate odgvore na pm-ovima...
 
Član
RE: :p GTI LIP, Volan, I Zastita,Tapaci,Stazice Za gepek!

Lip i zastita ispod motora otisli, ostao volan, stazice, i tapaci.
 
ja sam odustao od kupnje zastite imao sam manji udes pa nek netko kupi kome treba jer meni pare trebaju za popravke
 
Član
Otisle obe zastite, bile su dvije, jedna otisla jeremiji, a druga rezervirana za drugog clana, salje se u ponedjeljak, ostalo tu..
 
Član
I jedan bump, na stanje stigao set sjedista mk2 2x vrata i odlicni tapaci za 2x vrata...
 
Top