P: BMW E30

P: BMW E30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem BMW E30 1.8b 66kW 87' god.
Miš siva boja,četvero vrata.Od opreme ima el.retrovizore i šiber,koji ne pušta nigdje,te sa autom dolazi set odličnih zimskih guma na čeličnim felgama i set odličnih ljetnih guma na original alu felgama što su dolazile sa ovim modelom.Eh sad šta je posebno stavljano:

-Centralno i daljinsko zaključavanje
-Mp3 player Kenwood
-Zvučnici sony xplode (svi fabricki su zamjenjeni ovima)
-Instrument tabla sa obrtajima
-Šivene presvlake,sivo crna kombinacija
-Sportski auspuh (pod garancijom)

Još dajem i njegov fabrički auspuh koji je prije bio na autu,ukoliko se nekome ne svidja zvuk :D I takodjer dajem instrument tablu bez obrtaja koja je prije bila,obrve za farove i još nekih kablova i tih sitnica.Akumulator je stavljen nov i ima garanciju.Registrovan do kraja godine.

Nikad udarano auto,pravo ko strijela,samo na prednjem lijevom blatobranu ima malo oštećenje kako me neko zakačio na parkingu.Eh sad,karburator je potrebno srediti,staviti drugi njegov ili od drugog auta,ili plin bi riješio problem,uglavnom u voznom je stanju samo što sada puno troši I čadi.Uz auto dajem I karburator od vw-a 66kw isto..

Cijena je 1500 KM

A evo i slike :

33f3q5s.jpg


2lvn3ah.jpg


21ahco4.jpg



2d125f.jpg


2445ppl.jpg


Obratiti se na PM ili 061/ 838 - 886
 
Član
Evo još koja slikica,slikao sam fino da se vidi to gdje me neko zakačio i usput još koja slikica,imajte na umu da je auto prljavo.
 
Član
Ovo što sam žutim zaokružio mi se prosulo malo ulja kad sam sipao pa sam zameljao,treba odmastiti nečim i fino očistiti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top