Ovlasteni servisi TK kanton i okolica?

Ovlasteni servisi TK kanton i okolica?

Htio sam otvoriti temu, da se navedu svi kvalitetni ovlasteni servisi koji imaju po gradovima na TK kantonu, ima tu blizu i Brcko, Modrica itd.
Cilj je da se zna ko dobro radi, kome se obratiti u slucaju kvara, ako moderatori to smatraju nekom reklamom, neka zatvore temu.

Evo sto se tice Gradacca ima vec dugo ovlasteni Skoda prodajni salon i ovlasteni servis, koji rade kvalitetno, tu je i Peugeot, mada nisu ni blizu po znanju sa Novoprom Modrica, tamo ljudi bez problema otklanjaju sve, jesu malo skuplji ali se isplati.

U pitanju je isto kome odvesti auto na pregled prilikom kupovine za ostale marke, VW, Audi, BMW, Mercedes, Fita, Alfa, Lanica, Seat itd. itd. Da se sazna kome je najbolje otici prilikom pregleda.
 
Član
Sto se PSA grupacije tice mislim da niko nije strucniji ni povoljniji od Pavica.
Ja se iz dana u dan iznenadim kada suradjujem sa njima.

Sa druge strane takodje i sa Inter autom (seat centar) povremeno petljam oko Leona ali mogu reci, da iako su momci izrazito susretljivi i fini nemam taj neki utisak da me neko cijeni za moje pare kao kod Pavica.
 
Top