Ovako izgleda kad eksplodira plinski rezervar

Ovako izgleda kad eksplodira plinski rezervar

Član
Mirsado je napisao(la):
Aladin46 je napisao(la):
Jel to stigla poruka u inbox? :D
Pa vidi se da je napisano cinicno i veoma tacno,jer se svi kunu da njihovi dizeli trose do 4 litra,i to pun auto,pun gas :D
A otkud to da ne sipa plin?Po cemu se to vidi na videu?
Sipao sam plin na preko 1000 auta,oprzio se 50ak puta i ovo je samo divlja ugradnja i sto se nakupilo u gepeku...

Neznam kako si se ti to oprzio ?? vozim 5 godina na lpg i nika"NIKAD" nisam imao problema Masalla, a vidis da je samo ubacio pistolj u rupu da toci benz. A opet se ne moze nakupiti u gepeki zato sto je boca odozgo zatvorena u dole ima otvor preko kojeg bi u slucaju visokog pritiska ili otkazivanja ventila tj izbijanja ventila plin bi izasao ispod auta, bar je tako kod mene osim ako ovo nije ona drukacija boca.
Eee drug moj,kakvih sam instalacija vidio ne mogu ti ni objasniti...cak sam se i ispod auta zavlacio i to prilicno daleko da skopcam pistolj,jer su ljudima majstori govorili da ce imat problema preko granice,pa nek je skriven ulaz plina :icon_biggrin:
A na videu kako vidim,ubaci pistolj i zategne rucicu...mozda grijesim,ali mislim da je tako
 
Član
na video sipa plin vidi se jer je rucicu zategao ...jer da je benzin eksplozija bi i crijevo pomakla ja mislim.a hvala Bogu da postoji plin.ev i raja sve vise trazi auta s ugradjenom instalacijom..ja s 10 KM predjem 100 km..1,20 KM je 1 kg plina..dok mi treba u prosjeku 18 KM za 100 km na benzinu i ko kaze da se ne isplati kad se saberem samo mjesecno a kamoli godisnje...
 
Top