Osvjetljenje unutrasnjosti PEUGEOT 309 pomocu LED svijetiljki.

Osvjetljenje unutrasnjosti PEUGEOT 309 pomocu LED svijetiljki.

Posto sam nasao neke LED trake, a nisam mogao da se odlucim gdje s njima pokusao sam da osvijetlim unutrasnjost vozila. trebat ce jos nekih izmjena da to izgleda perfektno ali za sada sam zadovoljan..... Pa ako neko ima neki prijedlog ili kritiku neka se javi, za sve sugestije su vrata otvorena..... ;););)

A evo i slike............



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
iskreno brate meni je to potpuni promasaj,jedino da zamjenis fabrice diode i ubacis jace bjele diode i to je to
 
Član
Lijepo zamisljeno ali nije fino izvedeno po meni, konto sam i ja sebi uraditi unutrasnost sa plavom led trakom, al u ovom Sarajevu je tesko naci led traku da se moze uzet na metar, pa cekam narudbu pa kada stigne uradim sebi staviti cu slike :)

Evo sta sam ja konto kod sebe uraditi:

- 30 cm staviti ispod sjedista
- 30 cm staviti iznad papucica
- tako i na drugoj strani
- spojiti na prekidac sa 3 polozaja
- prvi polozaj da svijetli uvjek
- drugi polozaj da svijetli u ritmu muzike
- treci polozaj da svijetli samo kada su vrata otvorena
- led traku dobro staviti tako da se neprimjeti

:123:
Pozdrav!
 
Član
sta ja znam, meni se svidja..pokusaj jos samo ispod sjedala staviti po jednu da ne odudara previse ;)
 
mr.black:

Lijepo zamisljeno ali nije fino izvedeno po meni, konto sam i ja sebi uraditi unutrasnost sa plavom led trakom, al u ovom Sarajevu je tesko naci led traku da se moze uzet na metar, pa cekam narudbu pa kada stigne uradim sebi staviti cu slike :)

Evo sta sam ja konto kod sebe uraditi:

- 30 cm staviti ispod sjedista
- 30 cm staviti iznad papucica
- tako i na drugoj strani
- spojiti na prekidac sa 3 polozaja
- prvi polozaj da svijetli uvjek
- drugi polozaj da svijetli u ritmu muzike
- treci polozaj da svijetli samo kada su vrata otvorena


-ovo je sve u testnoj fazi, a pokusat cu i to ispod sjedista. nije ti losa ta ideja uz ritam muzike ali ces morati potraziti senzor za to, gledao sam to na youtube-u i stvarno je extra lik uradio.

To bi trebalo ovako da izgleda. http://www.youtube.com/watch?v=pfEnuV15rq4&feature=related



-a naravno da nije za voznju ovo jer udara u oci, sve je samo cisto radi furke i zabave.........
 
Naravno da nece sijati stalno.

Recimo ja sam uradio tako sto sam struju uzeo sa najblizeg dzeka na prekidacima od grijanja na koji naravno dolazi i struja za lampice kada upalis svijetla na vozilu.

Ali pored toga svega sam postavio posebno prekidac na kojem ja mogu paliti i gasiti kada meni odgovara......

:123: :cool:
 
Član
mr.black je napisao(la):
al u ovom Sarajevu je tesko naci led traku da se moze uzet na metar, pa cekam narudbu pa kada stigne uradim sebi staviti cu slike :)
Pozdrav!

cebos pacific acess u krugu enegoinvesta iza makbel gume u Sarajevu nekh 15 KM metar uzmeš kilometar ako hoćeš...
 
Član
ja sam sa ebay naručivo izašlo 7km metar smd trake ima raznih... za koju marku više ima i onih sa daljinskim upravljanjem što mjenjaju boje i sl. ;)
 
Top