Opel Vectra B 1.6 16v - Irmscher i500 style

Opel Vectra B 1.6 16v - Irmscher i500 style

Član
Pozdrav drugari,

Zovem se Edo i dolazim iz Maglaja .... već mi je ovdje bila otvorena garaža u kojoj sam predstavio svoju Vectru, ali pošto nisam dugo vremena bio na forumu ista je zatvorena ....

E pa ajmo iz početka .....

dsc00023h.jpg


Pade zamjena munja za munju

dsc00024tzf.jpg


Onda je dovezena doma....

Prvo slikanje u novoj okolini .... lijepo izgleda zar ne ;)

dsc00041q.jpg


Pa smo sastavili 3 munje na jednom mjestu

img10054.jpg


E onda smo se bacili na pripremu za farbanje

img00105201204191645.jpg


I nakon 20-ak dana rezultat je bio ....

img00167201205172157.jpg


img00169201205172158.jpg


U medjuvremenu su stigli i točkovi

img00175201205261816.jpg


img00171201205261815.jpg


Pa došlo vrijeme da se zamijeni korpa i lamela

img10020.jpg


A dok se to radilo ja sam natrčao na 17-ke :123:

img20130521175113.jpg


Stigli su pragovi Irmscher iz Srbije a onda na kraju iz Virovitice je stigao zadnji dio slagalice .....

img20130530171404.jpg


pa smo jedan dan završili u garaži ... dočepali se alata i farbe ..... i .....

jmdb.jpg


Pa se završi jedna strana

3obj.jpg


Ali u međuvremenu krepa baterija od telefona .... i dok sam ja napunio bateriju već bilo završeno ... ajmo na pranje .....

tcmj.jpg


I u konačnici ..... konkurencija Harliju .....

xeqv.jpg


Sljedeća stanica je motor .... Naravno 2.5 V6 :123:

Eto toliko od mene .... Pozdrav svima iz Maglaja
 
Dobrodosao i svaka cast na autu... lijepa vektrica ;)

Ako budes kupovao motor, ovdje u Konjicu ima jedan opelov V6 ... gromada od motora :lol: pa ako nisi vec nasao, da znas gdje ima :icon_smile:
 
Član
Hvala puno druže .... još jednom da ti se zahvalim za Irmscher volan s komandama... spojen je sa CDR 500 cd playerom i funkcioniše savršeno ;)

FirellesMonster je napisao(la):
Dobrodosao i svaka cast na autu... lijepa vektrica ;)

Ako budes kupovao motor, ovdje u Konjicu ima jedan opelov V6 ... gromada od motora :lol: pa ako nisi vec nasao, da znas gdje ima :icon_smile:

Jel stranac il na našim tablama .... i jel komplet s instalacijom????
 
Edo_mag je napisao(la):
Hvala puno druže .... još jednom da ti se zahvalim za Irmscher volan s komandama... spojen je sa CDR 500 cd playerom i funkcioniše savršeno ;)

FirellesMonster je napisao(la):
Dobrodosao i svaka cast na autu... lijepa vektrica ;)

Ako budes kupovao motor, ovdje u Konjicu ima jedan opelov V6 ... gromada od motora :lol: pa ako nisi vec nasao, da znas gdje ima :icon_smile:

Jel stranac il na našim tablama .... i jel komplet s instalacijom????



Koliko sam mogao viditi, na njemu ima sve.. ECU, instalacija, agregati... kompletan motor.. samo neznam jel ima papire i to.. trebao bi pitati covjeka...
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Edo_mag je napisao(la):
Hvala puno druže .... još jednom da ti se zahvalim za Irmscher volan s komandama... spojen je sa CDR 500 cd playerom i funkcioniše savršeno ;)

FirellesMonster je napisao(la):
Dobrodosao i svaka cast na autu... lijepa vektrica ;)

Ako budes kupovao motor, ovdje u Konjicu ima jedan opelov V6 ... gromada od motora :lol: pa ako nisi vec nasao, da znas gdje ima :icon_smile:

Jel stranac il na našim tablama .... i jel komplet s instalacijom????



Koliko sam mogao viditi, na njemu ima sve.. ECU, instalacija, agregati... kompletan motor.. samo neznam jel ima papire i to.. trebao bi pitati covjeka...



Smijem li te zamoliti ako ti nije problem ad pitaš .... i koliko bi bio para .... bio bih ti veoma zahvalan ;)
 
Edo_mag je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Edo_mag je napisao(la):
Hvala puno druže .... još jednom da ti se zahvalim za Irmscher volan s komandama... spojen je sa CDR 500 cd playerom i funkcioniše savršeno ;)

FirellesMonster je napisao(la):
Dobrodosao i svaka cast na autu... lijepa vektrica ;)

Ako budes kupovao motor, ovdje u Konjicu ima jedan opelov V6 ... gromada od motora :lol: pa ako nisi vec nasao, da znas gdje ima :icon_smile:

Jel stranac il na našim tablama .... i jel komplet s instalacijom????



Koliko sam mogao viditi, na njemu ima sve.. ECU, instalacija, agregati... kompletan motor.. samo neznam jel ima papire i to.. trebao bi pitati covjeka...



Smijem li te zamoliti ako ti nije problem ad pitaš .... i koliko bi bio para .... bio bih ti veoma zahvalan ;)



Ma nikakav problem prijatelju, svakako sutra moram do njega pa cu ga pitati kakva je situacija sa motorom... motor sa vana izgleda extra, kao nov nije nigdje masan ni nista... javim ti sta sve ima i koliko je para ;)
 
Član
Drug odlično sada sve ;)

Hallo Konjic... kod koga je taj motor, mislim gdje se tačno nalazi da se provozam krug da vidim kakvo je stanje :)
 
Top