Opel OPC Dti :)

Opel OPC Dti :)

Član
Prije svega zanima me kako je odrzavat OPC Opela ?
Jel nesto drugaciji ovjes , motor ?
Osim sto je drugaciji Exterijer i enterijer :)
 
druze ne postoji OPC dizel , to je 2.2 dti zafira sa OPC opremom tako da ona jedino sto ima drugacije je izgled ostalo je sve isto kao i svaki 2.2 dti
 
Član
Pa nisam ni mislio da bude pravi OPC sa dizel motorom , vec sam mislio na opremu ?
Ali opet ono pitanje , jel u nje i Sportsko vjesanje ili ?
 
Član
Nije nista isto ako je u pitanju Zafira kao i kod mene .....nit je isti kineticki zglob a tako nije isto nista od podvozja ,,,,bar je kod mene takva ,,,nepase mi ni sa jedne obicne zafire nista
 
Član
E to neznam ...ja imam 2.2DTI 92KW Sport paket opreme sa svom mogucom opremom i auto je extra ,,,kod mene je 5 godina i nikad nista osim sto je jednom otisao kineticki zglob to je sve kvara sto je bilo ,,ali on me zavio u crno ,,,,sve i jednu radnju sam obisao nema kinetickog ,,,iu najzad naletim na jedan koji kosta 1600KM ,,,,naravno da nisam uzeo i slucajno jednom navratim u jednu prodavnicu autodijelova i rece mi da je pronasao jedan ,,,kaze lik neko narucio i stoji dugo niko nije dosao po njega i to uzmem za 300KM
 
OPC oprema je jedino dolazila na 2.2 motorima, isto što i Zender na Vectrama, OPC uključuje samo opremu, profilisana sjedišta, koža, volan, taho sat, te vanjski izgled, farovi s sočivima, 17' -ke bertone felge, dodatci na branike, Uco_opc tvoja Zafira je ;);)
 
Top