Opel Movano 2.5

Opel Movano 2.5

BHT Ovisnik
Pozdrav. Evo mene s jos jednim autom :D Doduse ovaj je malo veći, jučer sam ga kupio. Neki su već upućeni,ali služi mi za moj privatni poso koji radim nakon i u međuvremenu regularnog posla. Pa kako posao prilično širim došao je vakat i novijem vozilu. Prosli Jumper me je služio dobro,isplatio je sam sebe i zaradio mi novijeg :D Mogao sam biti tipični balkanac pa si kupit dobru bembaru, ali mi je ovo draže haha.
U pitanju je opel, moj 3. opel u zadnjih 15 dana ahhah. Točnije Opel Movano 2.5, 88kw,6 brzuna, 2009 godina, 8+1. Posjeduje ono meni dovoljno, a to je klima,abs,servo, nove gume i te pizdarije te stvarno mnogooo pretinaca, koji mi mnogo znače.
Dugo vremena vec pratim ove kombije i konzultiram se s majstorima te mi nitko o ni jednom novijem nema reći nista dobro,svaki u nekim manama. Zatim sam bio odlučio otići u MRM i s rođakom na pola kupiti novog VW Craftera koji dolazi na trziste sada u 3 mjesecu, ali nemaju nikakvih informacija o cijeni. Prethodni je kostao 45k, pa smo se tome nadali. Ali novi T6 kosta preko 55k KM, tako da je crafter ocito skuplji. Od toga sam odustao, naletio na odličan primjerak opela, uplatio avans i otišao jucer u Veliku Kladusu po njega. Auto je bio ispod cijene, a kada sam dosao i iznad mojih očekivanja. Auto je prije bio u od Judo kluba Cazin, te sam kasnije bio i sa bivšim vlasnikom,koji ga je dao ovom salonu u račun za manji kombi jer im je ovaj bio visok za podzemne garaze. Stvarno je udoban i jako živahan za voziti. Jako je stabilan sto mi se sviđa, te ima snage u svakoj brzini,a i mjenjač mu je dobro proračunat. Uglavnom prvi utisci vise nego dobri i mislim da se nisam pokajao. Te uz to sve pohvale za Auto salon Finish iz V.K., stvarno korektan čovjek :)
Da ne duljim dalje eo koja slika s puta :)
movano1.jpg

movano2.jpg

Te dok ne uslikam još evo koja s pika :)
movano4.jpg

movano5.jpg

movano8.jpg

movano6.jpg

movano3.jpg

movano7.jpg


Plan mi je zatamniti ga odmah ovih dana i nastaviti zarađivati novce hahah.
Te morati cu nekako proširiti parking jer ih vise nemam gdje parkiravatai. Uz sva moja osobna auta imam i sluzbenu skodu. Ona se za sada parkira na cesti haha
 
Top