Opel kadett GSI 2.0 8v

Opel kadett GSI 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E pa da predstavim mog kadzu, upitanju je kadett suza 2.0 8v(pakovan ranije bio 1.8) 115hp, 88god, kod mene nesto jace od godinu dana, ja sam drugi vlasnik u srbiji inace dovezen iz nemacke...

Mehanika:
-Ubacen 2.0 8v 115 hp obradjena glava na prvu specijalu
-Eibach opruge prednje -30mm
-Kocnice sa astre GSI 16v ventilirajuci diskovi
-Izduv original remus 45cm lonac
-Ramus izduvna grana 4-1, cev do auspuha f50
-K&N filter vazduha
Styling:
-Felne 15" petokrake sa gumama 195/50/15
-Xenon HD 6000k
-Custum zadnji branik sa mrezicama
-GSI Hauba
-GSI pragovi koji cekaju na ugradnju
-Zatamljena stakla
-Ofarbani dobosi i kljesta
-Ofarban ceo auto u crnu metalik
-Stopke trenutno bele, za koji dan stizu Imsher crne
-Svi tapacirunzi presvuceni eko kozom, i zanimljiv opelov znak na nebu
-Zadnja polica napravljena od medijapana i presvucena plisem
-Sedista kadice iz GSI-a sa presvlakama
-Alarm SPY sa centralnom bravom
-El podizaci stakala
-GPS uredjaj
-GSI volan presvucen delom u plis
Sound:
-U tabli 2x10" Pionner 35w rms
-U vratima 2x16" Blaupunkt ne zna koja snaga
-Elipse Sony XPload 65w rms
-Bazuka blaupunkt 200w rms
-Kenwood pojacalo 150w rms
-Kablovi Diezt 20 kvadrata
-HU Pionner 6000ub













I sa drugarovom opel vectrom turbo




Slika ima bas bas mnogo jer obozavam da slikam al nisam hteo da vas opterecujem... Napravio sam klip gde su uglavnom svi radovi, kako su tekli itd

http://www.youtube.com/watch?v=N9iH4hb0_bs
 
Član
Sta je ovo citav home made ? Nije loš ali ima jos posla drago mi je da ima kadilaka na forumu ;) pozz
 
Dosta toga sam radio sam ili uz pomoc drugara naravno sto znam i umem, sta ne umem odem kod majstora :). Ovo kad si rekao ima jos dosta toga daj neke predloge? Sto se tice unutrasnjosti ima na klipu ali nie frka evo par fotki...

Zadnja polica


Tapaciri


Nebo










Sedista


Navigacija


Mali detalj :D


Zatim obrtaljka:


Odradjena tabla sa plavim diodicama, i neonke iz kompa kod nogu


Volan sa GSI 16v
 
Član
Dobar, samo je malo protruhao ispod. Moras to rijesit dok ti nije bilo vece stete.
 
dobar kadet al ima dosta sitnica koje su viška i mislim da bi bez njih bio jooš ljepši uglavnom fin primjerak kadeta sretno dalje :cool:
 
zumy je napisao(la):
Dobar, samo je malo protruhao ispod. Moras to rijesit dok ti nije bilo vece stete.

bas planiram sad ako ne ovaj wikend sl da uzmem kod drugara da ga dignem na klocne i da ocistim to malo rdje, sve je povrsno, pa moram to da ocistim i da odradim zastitu...

inace hvala svima :)
 
Član
Koliko ja vidim nije mu prednji branik od gsi-a nemogu zoom-at slike ja bih stavio njega ili neki lip na ovoga,oboji onu konzolnu plastiku gdje dođu džibe za grijanje ono ti je sivo a ostalo crno, zbavi neke pragove jači će biti, zatamni ga malo ga spusti naprijed ima ljepsu liniju kada je malo oboren naprijed a i bolji je u ubrzanju! Eto a daj slikica malo bliže nemogu vidit ovako :icon_biggrin: Veliki pozzzz ;););) :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top