Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

mozda muma,kad bi nasao finog donora neisplati mi se posebno nije samo motor kupit :icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

edo_benz je napisao(la):
mozda muma,kad bi nasao finog donora neisplati mi se posebno nije samo motor kupit :icon_biggrin:

neisplati da,ja sam kupio citavu astru za 500km,dosad sam oko 300 izvuko iz nje :icon_biggrin:
samo sasiju prodo u otpad 150km :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

Japi je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
mozda muma,kad bi nasao finog donora neisplati mi se posebno nije samo motor kupit :icon_biggrin:

neisplati da,ja sam kupio citavu astru za 500km,dosad sam oko 300 izvuko iz nje :icon_biggrin:
samo sasiju prodo u otpad 150km :icon_smile:

najvjerovatnije da cu i ja isto tako uradit sad na ljeto ako bog da,pojedinacno se neisplati
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

GreenDevil je napisao(la):
trazi sebi 1.7 td intercooler 60kw i bice ti tamam;)

Taj motor ima rodjak u svom kadetu, il bi kod njega 1.5 neki :icon_rolleyes: uglavnom extra dobar motor ide kadet samo tako , mislim da su to od isuzu motorti bili u toj generacij ako taj uspijes naci bolje od GSI manje trosi ak nis jes da nema zvuk ko benzin al eto :D GSI je cudo al bez plina na danasnjem vremenu zaboravi
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

gledao sam taj 1.5tdi ide kadjo ko lud,kao sto adi kaze bez plina hebes auto u garazi ha ja,i ovaj sto planiram ice plin:D
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

ma sta ce ti taj 1.6iz korse i nije neka promjena radije se vozi na tom svom ako jos uvijek dobro sluzi ;)
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

pa dobro icu u potragu za strancem pa kupit astru kakvu finu,a razlika od mojih 40kw - 55+ itekako jest :icon_smile:
 
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

Kadet je odlican ,,joj kad se sjetim male tablice...pa prije granice skidaj malu stavljaj veliku ...;)
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

nece edo da osvjezi garazu aj ja pozelio vidjeti koju sliku kadilaka...:icon_smile:
 
Član
RE: Opel Kadett -----> Slikeeee

ima par stvarcica novih ali nemam nesto kad da slikam od ove vrucine :lol:
 
Top