Opel Kadet GSI cabrio "by bertone"

Opel Kadet GSI cabrio "by bertone"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eee da predstavim moju makinu...

Opel Kadet GSI cabrio
2.0 kubika,115 konja (ako bog da bice i vise),85 kw...
godiste 91,servo,malo muzikice i nov gajnc auspuh "REMUS" :icon_biggrin:
skoro sam je kupio,i planiram malo "docerivanja",i svaki vasi savjeti dobro bi dosli!

naravno slickeee;

fc6f7e92518c83bd497eda8099225e1f.JPG


1f4c23db3cba61baa1d8df7934c90253.JPG


4993bdce4cff3653dac958260327858a.jpg


7ec7de570a3fa43393206b7bdbce05be.JPG


4a21d8010756b29526e76830b9bc5484.JPG


a sta kazete?:cool:
 
Član
Niceeeeeeeeee opasno nice preljepa podloga za sredjivanje bas mi se đasvi samo zamjerka plava sjvetla u instrument tabli! Ali po ukusu svak pozz i natovari jos slika!
 
cnic_gsi je napisao(la):
Niceeeeeeeeee opasno nice preljepa podloga za sredjivanje bas mi se đasvi samo zamjerka plava sjvetla u instrument tabli! Ali po ukusu svak pozz i natovari jos slika!

maaa meni sijalice su najace,svako ima svoj ukus!!!
bice slika,sutra 100%
 
Član
Dobra je instrument tabla, al licno mi se ne svidjaju oni dodaci na haubi, ostavi samo ovo od GSI-a a ostalo skini, meni je ruzno...U ostalom, auto je prelep...
 
BMW-GTI je napisao(la):
Dobra je instrument tabla, al licno mi se ne svidjaju oni dodaci na haubi, ostavi samo ovo od GSI-a a ostalo skini, meni je ruzno...U ostalom, auto je prelep...

to see skida,nego kad sam je kupio bivsi gazda stavio ta sranja!!!
cim dodjem do nekih para,ide na farbanje i spustanje!
 
Član
jeli ti probusena hauba s ona dva ku*** ili je samo naljepljeno!??? Ako je probusena zavari je i navari bad look svakako moras farbat haubu! A za sijalice sam reko svak ima svoj ukus ali meni su oriđiđi jaci 12 puta!
 
cnic_gsi je napisao(la):
jeli ti probusena hauba s ona dva ku*** ili je samo naljepljeno!??? Ako je probusena zavari je i navari bad look svakako moras farbat haubu! A za sijalice sam reko svak ima svoj ukus ali meni su oriđiđi jaci 12 puta!

nisu,samo su zalepljeni!!dodjemi ih da sad skinem...al uskoro na farbanje!
 
Član
Ajde onda neka ti je sa srecom i da to ispane do bola dobro pocasti nas fotkama kad se zavrsi i u toku radova!
 
Član
Nice car!!! :cool: Bas sam imao prilike da provozam jednom ovakav autic i pravo mi se svidjelo kako ide!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top