Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
Todo Todimire, ovo eeeekstra izgleda znaci. Iznenadjen sam pozitivno kako si je uredno slozio :) sto se mene tice, ovako na prvi pogled, jos samo tanja i uza guma naprijed i jos malo da legne nazad i to je to, nada i ovako je zasad sasvim ok, nazad je razguzena da valja :)

ides sutra s nama u Odzak? krecemo u 9 ispred Cipsa, pa gledaj da dodjes. poz ;)

sto se tice guma trebala je naprijed ici manji profil i manja sirina ali bi mi bilo prenisko a zena mi je vec najavila kidanje lip spojlera. rado bi isao u odzak ali ne mogu jer imam problem sa prednjim gumama pa mora majstor sutra da razvlaci blatobrane jer mi opasno struzu. jedino ako se ujutro javi majstor pa da to rijesim onda idem. mada majstor nikad ne laze on samo odlaze :) za nazad cu vidjeti da ide jos koji cm dole samo moram naci druge opruge mada sam i ovako zadovoljan :)

hvala svima kojima se svidja corsoni :)
 
Član
da malo podignemo prasinu sa teme i da ne ode u zaborav mali update
Nalijepljena folija na maglenke
s11fmf.jpg

Ofarbana klijesta i dobosi
29f6m1f.jpg

2dca4p3.jpg

i ubacene LED pozicije
xoh0mg.jpg
 
BHT Ovisnik
sviđa mi se pravo:cool: samo maska da se rijesi i sto bih ja iste sekunde skinuo okvir i zaljepio tablicu ili tako nesto:cool:
hoces li je imalo nazad jos spustati ?
 
Član
druze sto se tice okvira nisam hteo da je lijepim jer je tablica izgrebana pa kad bude druga registracija hocu da je mjenjam pa cu onda iduce da zalijepim. hocu i nazad je spustati jos malo samo moram da nadjem zadnje opruge sa kojima bi to mogao da izvedem. maska bez znaka ovog tipa nema jer nisam naisao na masku koja ima udubljenje za branik. morao bih onda da varim branik da bude ravno pa onda da bude ona maska bez znaka
 
Član
ici ce sad sam u potrazi za zadnjim oprugama koje su nize od mojih. uglavnom ovih dana i to ce doci na svoje
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top