Opel Astra

Opel Astra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mislim da si pogrijesio sto si u unutrasnjosti toliko usarenio, opet ovo je samo moje misjenje
po meni mjera bi bilo da si samo onu centralnu konzolu ofarbao, a oovo ostalo ne, mozda jos koji sitni detaljcic, ali ne recimo ovaj gore dio pod sajbom, dole pretinac il ne znam ti sta. opet ponavljam ovo je samo moje misljenje, i ono sto ja mogu vidjeti preko slike, mozda je uzivo puno drugacije
jos da joj i taj gepek malo zategnes i bit ce mjera, inace fina astra, svidja mi se;)
 
Hvala ti Street ...
Hvala i tebi Armine naravno da svako ima pravo na svoje misljenje meni je se ovako svidjelo nekako je otvorilo sad imam mogucnost da presvlacim u carbon ali ne znam nisam bas siguran i sta tacno mislis pod tim da gepek zategnem jer stvarno ne razumijem ? ;)
 
Administrator
fina astra:)

a kada je rekao da gepek zategnes mislio je vjerovatno da ga malo uredis. Tj. poslozis neke stvari unutra, te zice smjestis fino da ne vise tako...;)

sretno u nastavku;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
fina astra:)

a kada je rekao da gepek zategnes mislio je vjerovatno da ga malo uredis. Tj. poslozis neke stvari unutra, te zice smjestis fino da ne vise tako...;)

sretno u nastavku;)

Zice sakrivene prije par dana bilo mi mrsko da ih sakrivam dok nisam iscupo komplet kabal pa pravi drzi ne daj i onda sakrijem sve kutiju uklopim i sad je ok ;)
 
Evo i kod mene je se malo radilo pa da osvjezim garazu :cool:
Krov u crno presvucen lajsne okolo nanovo farbane u crnu mat pragovi u crnu mat i vratio sam fabricke stopke i zatamnio ih :icon_smile:







Kasno navecer zavrsen posao ...









Hvala puno na pomoci clanovima foruma hare123 i elva_hole koji su mi u svemu ovome pomogli ;)
 
menso je napisao(la):
extra poslic jos samo farove da malo ispoliras bice bar duplo ljepse...

Polirao druze ali nije ispalo onako kako sam zamislio 2000 vodobrusni smirglani dok nije sve biilo glatko onda posusio presao bezbojnim i nije bas najbolje ispalo :icon_sad:
 
Član
hajd bice bolje drugi put ili odi do MRT-a nije ti daleko i da se ne zezas covjek ce ti za 5 min uraditi i bices sigurno prezadovoljan rezultatom
 
Član
Ma strasno ispalo mog mi oca :icon_smile:
Sljedece sedmice dok legnu oprugice neke ... polahko, polahko ali sigurno :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top