Opel Astra TwinTop

Opel Astra TwinTop

Član
Danas sam te vidio kod druge gimanzije, auto je uzivo haos :D Jest da dojam kvare celicare, ali i to jos koji dan :D
 
Član
Pa sta te briga sto ne cijeni nitko to...to je ka d a kazes nitko ne cjeni sto ja svoju zenu kresem svaki dan :icon_biggrin:
Ako je tebi godra, to je to :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Pa sta te briga sto ne cijeni nitko to...to je ka d a kazes nitko ne cjeni sto ja svoju zenu kresem svaki dan :icon_biggrin:
Ako je tebi godra, to je to :cool:

ma brate puno je tu jos faktora zbog kojih sam odustao . Kao npr... nemas kvalitetnih majstora, djelovi su pre pre skupi, ceste su nam uzas itd itd. Samo dzip je za ovo kod nas.
 
Član
A to...tu se slazem, ali kad smo an smrdljivom Balkanu, pomirit se sa tim ili odseliti... :icon_mad:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Pa kupi dzipa i zakuj ga za pod :D

Zamisli to shoka, ja kad sam u Karlovcu vidio Austrijskog fantoma sa Touaregom i airrideom koji je visine moje Fabije, ukomirao sam se :D


eh o tome vam pricam . Dosta je vise maltretiranja i pazi ovde pazi onde ogreba se falc onde te mao ovde . Onako gdje zamislis tu si :D A tip je bitan itekako bitan :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Pa kupi dzipa i zakuj ga za pod :D

why not :) ja na svom ml-u w164 imam eibach pro kit... jedna od boljih investicija kad vec nemam airmatic jbg...

pa ti ziv fedja jbt:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
aj bas kontam neki dan sta je s tobom, drago mi je da si tu jos uvijek
sorry na off-u;)
 
Top