Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC

Član
Napisao sam referat, ali shvatih da je to ovdje nepotrebno pisati :) Ja vozim Audi a3 2014 godina (allroad - Roman) je dolazio da ga vidi, koji je kupljen nov i vjerovatno je placen koliko ovom pasatu vrijedi kuca i okucnica, ali opet sam se odusevio ovim auticem.

Prejak ti post, de nam jos samo reci jesi li ga ti zaradio ? Smijesna vam rasprava pogotov jos krenu od nicega, onaj ko se ne moze kontrolisat ili podnijet kritiku nek napravi svoju stranicu (slicno kao repo) i nek blati druge.
 
Član
Anes_mo sve u zivotu sto imam sam sam zaradio i to znaju svi koji me poznaju ako ti to nesto u zivotu znaci i ako ces lakse spavati? :)
 
Član
Anes_mo sve u zivotu sto imam sam sam zaradio i to znaju svi koji me poznaju ako ti to nesto u zivotu znaci i ako ces lakse spavati? :)
I ovako jarane dobro spavam meni je drago kad neko uspije, nego nauci primit kritiku salu vecina nas ovdje dodje radi zafrkancije druzenja i da nekom pomogne ako moze. To sto je tebe pogodilo "Opel u katalogu hrdja tako da nista od te grupacije ne ide u moje dvoriste" to je samo do tebe svako ima pravo izrazit misljenje a mozda je covjek i u sali napisao. Kako god imas finu astru i ova joj boja predobro stoji :)
 
Član
Slazem se ja sa tobom, ali nemoj da smo jedni drugima dusmani i da samo seremo jedni po drugima. Sta ti ne valja i sta ti se ne svidja daj mi reci, pa mozda i ja skontam da je to tako i ispravim, a ne samo da se sere bez nekog pokrica (ne govorim za tebe konkretno nego uopsteno pricam). Zivi i zdrav ti meni bio i javi ako ti bude trebalo nesto iz Sarajeva :)
 
Član
Sta ti ne valja i sta ti se ne svidja daj mi reci, pa mozda i ja skontam da je to tako i ispravim
Navijas za pogresan klub, al hajd ima vremena da izadjes na pravi put ;)

Astra je bombona, i sam sam htio uzet GTC, ali sam prvenstveno trazio onu 1,9 dizel, a ni 1.6 benzinjare nisam nasao odgovarajuce, a 1.7d i 1.4b nisam htio, tako da ne bi nista od astre...
 
Član
Ma mosa ljoZe, a imam i Vau-Vau u garszi :D Ovaj 1.6 je uzet zato sto je auto presao 52.000km, zato sto je garaziran i odrzavan kako treba. Ono kad moras biti dobro sretan da ubodes takav auto :) Isto da ja tebi ili Tariku prodam auto, samo da se usrecis
 
Član
Evo napokon nakon 15 dana cekanja ebaya jutros su stigle blende zmigavaca od Opel Corse OPC :) Pa cemo to postaviti u ovo dan-dva. U potrazi sam za bocnim zmigavcima u crnoj boji, odgovaraju sa Astre, Corse, Insignie, Zafire i tako tih auta. Pa ako neko u blizini ima neki otpad pocastit cu ga ako mi nadje
1e435e670acdbca9aecd45619bf0ff75.jpg
:)
 
Član
Meni ovo nikako ne lezi (slici mi na one zmigavce sa pijace) da je nastavak neke lajsne u kojoj je zmigavac pa i nekako, puno mi bi bolje izgledao ovaj crni zmigavac sam. Ali eto posto se kaze o ukusima se ne raspravlja ako se tebi svidja nastavi tako. :)
 
Top