Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC

Član
I ja nesto kontam, do 500 bi mu halalio, sve preko toga je pljacka. Ma nema Milan jedini u drzavi farove xD Naletit ce vec nesto.
 
Član
3f586785905fff23f9652e0b0773377d.jpg
odmah u kost :D A dao bi mu 450 za sve u kompletu.

Start jesam :)
 
Član
auto je extra,cak sam se kratko i vozio u njemu...bolje nisi mogao izabrati...nek je sa srecom :)
 
Član
Ma neci cemo neke do nove godine da j*be rak raka :D Ti su mi nekakvi bas ofucani. Rece mi haver da ima neki Opel otpad u Vitezu pa cu se i tamo sutra-prekosutra zaputiti, fali joj i naslonjac za ruku :) I fali OPC pedala gasa :( To cu tesko naci, al' eto, vrijedi pokusati.

Start hvala ti, auto je fakat kao nov, izgleda bolje od mog Audia koji je star 2 godine i kojem sam prvi vlasnik ja :D
 
Kod Jegera Vitez , samo reci da te Dragon poslao i bit ce fine cijene za tebe. Papucice su rezervisane vec heheh a naslon za ruku ne postoji za GTC tj ima neke carlame sto ljudi prave ali se fino od Astre G moze nesto uklopiti. Sto se tice farova na otpadu mislim da su svi otisli al provjeri.
 
Član
Ma ovaj auto je uzet zato sto je presao 52.000km do sada. Kao nov je fakat, a supruga ce ga voziti, tako da joj snaga i ne igra veliku ulogu. A reci mi koliko moze kostati papucica gasa? Samo ona fali.
 
Pa rijetko da ce ti neko prodati samo jednu znas , a kad dodju kod Jegera u Vitez budu po 30-40KM sve 4 a ovako u prodaji su po 80-100KM ko zna sta je to :D
Sad imaju jedne od Zafire B ali su rezervisane :)
 
Top