Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G OPC

dragone brate sad kada se nisam slogirao necu nikada ja mislim kad sm vidoe slike od astre svaki ti cast druze ima da bude jedna od najboljih u celoj bih cestitam druze puno srece ti zelim u daljem radu i sto pre te slike da izbacis kada je zavrsis
a najvise mi se svidja ono za dusmane ima ih na svakom koraku e sad ti isti nek pocrkaju
SRETNO JOS JEDNOM
 
RE: Opel Astra G OPC

dosla i cukica za voltazu , dizajn je lijep mada marka nije neka al et naziv firme me privukao da je kupim :D




smoked kad je ugasena , upaljenu je ne mozemo jos vidjeti dok se autic ne zavrsi



jos moram naruciti nosac cukice pa da i to ide lagano na montazu
 
Početnik
RE: Opel Astra G OPC

Uvijek mi je drago vidjet da ima novih postova u ovoj temi.Ajde sta si se stisno daj nam malo slika astre kako napreduje i sl.Svidja mi se taj votlmetar pravo. ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

Hehehe bit ce slika u ponedeljak aBd moram sajbu da odnesem novu i jos neki sarafa i da bacim koju slikicu dok jos nije gotov jer finalne necu izbaciti jer sam uzasno pozelio auto samo hocu da sjedim u njemu :lol:
 
Početnik
RE: Opel Astra G OPC

Little Dragon je napisao(la):
Hehehe bit ce slika u ponedeljak aBd moram sajbu da odnesem novu i jos neki sarafa i da bacim koju slikicu dok jos nije gotov jer finalne necu izbaciti jer sam uzasno pozelio auto samo hocu da sjedim u njemu :lol:
:icon_mad::icon_mad::icon_mad: hocemo slike :D

Cccc dobro ti neko rece imaces cyber hejt od nas ako nestavis slike :lol::lol:

Ja jedva cekam krajnji ishod a nesumnjam da ce biti super,,zato pozuri i stavljaj te slike vise :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top