Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

edo_benz je napisao(la):
kakve folije manite se toga ;)

citaj edo ba, :D folijom samo probat, da ovaj adi vidi kako je bolje zatamljeno, pa onda sprej uzet i opleti :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

ma neznam citaj ti :icon_mad: :icon_biggrin:,sta ces probat odradi u ps nek vidi dzaba se patit folijama bizi ba ovo je 21vijek :icon_eek: :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

a sto jednostavno, kada moze komplikovano :D aj ba, ak nista kinez folija ima kolko hoces, malo izrezat, stavit i uporedit u odnosu na drugu stopu :icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

manite se corava posla :lol:

9i4wmw.jpg
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

edo pokvari nam komplikovanje :icon_mad: :D eto komsija, vidis kako treba, uzmemo sprej lapo lapo, kontam i ja svoje jednom preci, malo ih potamnit
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

donirat cu vam ja sprej ako je tu zapelo:D:icon_confused:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

edo_benz je napisao(la):
manite se corava posla :lol:


edo ajd mi zivota ti "mljekni" steke,lajsne i pragove u boju auta,ako ti nije problem,da vidim na sta ce to liciti :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - potreban savjet :)

G@GY je napisao(la):
Prelijepa Astrica, sretno u daljnjim radovima :cool:

hvala drug :icon_smile:

evo ga nJešta crno danas doslo,OPC spojler :D

05121115585000.jpg


u subotu cu otici kod svog lakirera,da vidim kada ce moci da mi ovo sredi i montira,naime,lakirat' cu steke,lajsne,spojler,obrvice i srediti ogrebotine po autu,unutra cu rukohvate naprijed i nazad prelakirati u boju auta...trenutne felge cu osvjeziti,prelakirati ih u neku drugu boju,pa ako neko ima kakvu ideju,neka slobodno podijeli :D
ovim lakiranjem bih ured kompletirao auto,nekada na zimu cu uzeti felge i ako naleti gdje kakav nastavak auspuha i to je to :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - nesto doslo :D

zato ti imas to bajciklo, ebo masu, ganjaj definiciju :D :D

a nek si vise i to krilo nabavio... :cool: pozuri sa montazom i lakiranjem :icon_smile:

felge u pink :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - nesto doslo :D

i ja razmisljam o takvom spojleru, najvjerovatnije da cu ga kupiti cim nađem, a je li se lijepi ili se mora probusiti gepek?
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - nesto doslo :D

Super stvarcice, spojler mi se bas svidja, jedva cekam da vidim kad to sve prelakiras, bit ce super ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - nesto doslo :D

AmiR_90 je napisao(la):
i ja razmisljam o takvom spojleru, najvjerovatnije da cu ga kupiti cim nađem, a je li se lijepi ili se mora probusiti gepek?

ako hoces dam ti broj covjeka,koji je meni radio,javni na pp :D
a bice slike cim smontiram :icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - nesto doslo :D

Vidim da nisam komentarisao do sad..Lijepa Astra vidjam je cesto..Samo naprijed..
 
Top