Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Opel Astra 1.7 CDTI - pragovi stigli,body kit kompletan

Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

ajde nek si i to rijesio, dobro su legle stope, vjerujem da je uzivo dosta bolje nego ovako preko slike. nego jesil je sastavio unutra:icon_biggrin:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

ArminM je napisao(la):
ajde nek si i to rijesio, dobro su legle stope, vjerujem da je uzivo dosta bolje nego ovako preko slike. nego jesil je sastavio unutra:icon_biggrin:

sastavio unutra??? nisam bas u toku,na sta mislis? :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

hehehe, ma na ona vrata, i sta te jos zezalo onda kad sam bio u zenici, nesto si radio, govorio si nije zavrseno:icon_confused:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

ArminM je napisao(la):
hehehe, ma na ona vrata, i sta te jos zezalo onda kad sam bio u zenici, nesto si radio, govorio si nije zavrseno:icon_confused:

aa tooo...dok ja upalim hahahha :lol:

nisam to jos,kad budem sanirao ogrebotinice po autu,i radio felge,tad cu i to sredit :D
tamo za nekih mozda 20ak-mjesec dana,dok skupim paJa :lol: :D
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

nije lose, nije lose ;) mada nista dok se ne vidi uzivo, jesi i uslikao, Boze sacuvaj... :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

Limpi je napisao(la):
nije lose, nije lose ;) mada nista dok se ne vidi uzivo, jesi i uslikao, Boze sacuvaj... :lol:

ako ce ko vidjeti uzivo,ti ces vala :lol:
suti bolan za slike,'oce me jos neko pitati cim sam slikao pa eto belaja :lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

Adi cime si ovo slikao svegati:icon_confused::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

gora mu kamara" na mobu nego kod mene :lol:
 
Administrator
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

ovako na slikama meni nije bas najbolje... fina je promjena ali su stopke meni bar previse bijele... mozda je drugacije uzivo... napravi koju ljepsu sliku pa nam postavi;);)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

Little Dragon je napisao(la):
Fino su sjele sad si sav u tonu ;)

Hvala :)

trebamo Limpi i ja "safatat" edu,pa nek' on odradi profi slike :D

Armine, LG kg 290,telefon ima cak 1 mb memorije,pa ti sad skontaj koliko su slike "teske" :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

fina astra,vidim i farovi su ovakvi,mada bih ja privremeno transparentnim odradio stope dok ne bih skupio za neke smoked ili crne,sve je stvar ukusa,samo naprijed:cool:
 
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

hm...meni ovi stopovi nekako lice kao na to da je razbijena tvornicka stopa,pa ostala samo sjenila :icon_rolleyes:

bolje bi stajalo crno ;)
 
Član
RE: Opel Astra 1.7 CDTI - update Dectane LED stopke :)

CoL3 je napisao(la):
fina astra,vidim i farovi su ovakvi,mada bih ja privremeno transparentnim odradio stope dok ne bih skupio za neke smoked ili crne,sve je stvar ukusa,samo naprijed:cool:

farovi chrome,zmigavci prozirni i stope su k'o lafo chrome,samo se jbg ne vidi kako treba na slikama,bice boljih slika :D
 
Top