Oldschool limited

Oldschool limited

Član
Potrošnja 4,8/6,8/6,3
Toliko troše neispravni :D
Iznenadi me ovo da je max. snaga na 4800rpm
Kad pogledas opet mala potrosnja za auto iz tih godina, sad ne znam jeli uticalo na potrosnju razvoj guma ulja i nafte. Znam po sebi kad naspem na gaspromu manje km mogu preci nego sa gorivom usutim na hifi rijec je o benzinu, sad jeli laze pistolj ili je do goriva to jos nisam utvrdio :D
 
Član
Vidim da ga nije bilo do sad, vidim bio je Storm.
Valjda je vrijedan spomena pored svih ovih auta, ipak ih je napravljeno samo 6, a ostalo 5.

lb32taokajo2tn6o.jpg


VW Corrado Campaign
Održali su natječaj za sve ovlaštene servise u Velikoj Britaniji ko može prodati najviše Karmannovih modela
(Golf Cabrio, Scirocco, Corrado) između januara 1992. i 1. augusta 1992. godine. Nagrada je bila Corrado Campaign specijalno napravljen za ovaj natječaj.
Autokuće koje su osvojile Corrada bile su:
Scotts of Sloane square (London), Dovercourt, St Johns Wood (London), Dovercourt, Battersea (London), Listers of Coventry, Karmann of Barnet (London) i Gilders of Sheffield.
Specifikacije ovog posebnog Corrada bile su:
1992 VR6 2.9 motor.
BBS "Monte Carlo" felge (15").
Pre-facelift kontrole u interijeru
Pioneer prednji i zadnji zvučnici.
Recaro električna sjedišta sa grijanjem i natpisom 'Corrado' na naslonjaču za glavu.
Full kožni interijer u crveno-smeđoj boji sa svjetlo-ljubičastim ulošcima, uključujući mjenjač, tablu, volan, podmetače...
Dusty Mauve (LC5P) boja koja nije bila dostupna za Corrada. Bila je zastupljena na Golfu MK3. Na naljepnici i u servisnoj knjizi bila je označena kao "SK99" (special order colour).
CorradoCampaignInterior.jpg
 
zar je ovolika kompresija kod dvojke, 23:1 :jawdrop:
635ci kakva je to masina,i dan danas mi bolje izgleda od svakog novijeg bmw-a :angelic:
 
Član
Ova nakaza je originalni Corrado 16V G60, napravljen od strane VW Motorsporta.
Napravljena su samo dva komada, jedan je imao prednji pogon (žuti) a drugi je bio Syncro.
Body kit je jedinstven, i narucen je od strane VW Motorsporta.
Motor je jedan od 200 komada koji su napravljeni u VWMS.
Specifikacije motora su iste kao kod Golfa Limited (1.8 16V G60, 210 KS).
vwms-corrado-16vg60-limited.png
vwms-corrado-16vg60-3.png
vwms-corrado-16vg60-2.png
vwms-corrado-16vg60-4.png
 
Član
Ova nakaza je originalni Corrado 16V G60, napravljen od strane VW Motorsporta.
Napravljena su samo dva komada, jedan je imao prednji pogon (žuti) a drugi je bio Syncro.
Body kit je jedinstven, i narucen je od strane VW Motorsporta.
Motor je jedan od 200 komada koji su napravljeni u VWMS.
Specifikacije motora su iste kao kod Golfa Limited (1.8 16V G60, 210 KS).
Pa uze mi temu hahah njega sam htjeo sljedećeg. :D
Drugi, tj. sivi je na prodaju na eBay-kleinanzeigen
Eto ga: http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/vw-corrado-g60-umbau-von-motorteck/403254496-216-8678
Samo što nije 16v, možda je izbačen
 
Top