OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Sajo_Golf GT je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
bilo je gusto izmedju mene i Saje, bolje je starto i jedva sam ga bio brzi :lol::lol:
meni su Ciljuge baksuzne, auto uvijek ide normalno al kad dodjem na pistu isto ko da me neko ureko, ne ide kako treba :lol::lol:

mozda ti se cini zbog konkurencije :lol: a otkud ti da si bio brzi :icon_rolleyes::lol:

za duzinu haube si bio sporiji
 
GreenDevil je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
bilo je gusto izmedju mene i Saje, bolje je starto i jedva sam ga bio brzi :lol::lol:
meni su Ciljuge baksuzne, auto uvijek ide normalno al kad dodjem na pistu isto ko da me neko ureko, ne ide kako treba :lol::lol:

mozda ti se cini zbog konkurencije :lol: a otkud ti da si bio brzi :icon_rolleyes::lol:

za duzinu haube si bio sporiji

hmm meni nije tako izgledalo al jbg sad necemo se ubjedjivat :icon_smile:

trebali smo jos koju odvoziti
 
Sajo_Golf GT je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
bilo je gusto izmedju mene i Saje, bolje je starto i jedva sam ga bio brzi :lol::lol:
meni su Ciljuge baksuzne, auto uvijek ide normalno al kad dodjem na pistu isto ko da me neko ureko, ne ide kako treba :lol::lol:

mozda ti se cini zbog konkurencije :lol: a otkud ti da si bio brzi :icon_rolleyes::lol:

za duzinu haube si bio sporiji

hmm meni nije tako izgledalo al jbg sad necemo se ubjedjivat :icon_smile:

trebali smo jos koju odvoziti

ma moramo sravnat racune nekad kako treba :lol:
 
Član
Ovu 106 sam, gledo na ormanici kad je tek uvezena mislim da je to ta, nisam znao da je gti bila i neka pioneer muzika u njoj :icon_smile:

Sajo i Emir vjeciti rivali :D A i u Emira vjecito nesto zeza na onom golfu prodaj to kupi seb fiata :D:lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ide 106 gti a? :lol::lol:

Šteta pa ih nema nego 5 u državi:D

A i nije za svakoga, Vau-Wau "drajver" pomisli da si neki derpe i pokuša da se prokurči u "Passat-u", "Gnojfu" i sl. i desi se, ŠTA?!:D
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ide 106 gti a? :lol::lol:

Šteta pa ih nema nego 5 u državi:D

A i nije za svakoga, Vau-Wau "drajver" pomisli da si neki derpe i pokuša da se prokurči u "Passat-u", "Gnojfu" i sl. i desi se, ŠTA?!:D

i desi se da ga Passat odere :lol:

:lol::lol::lol:

Upravo tako.:lol:

Odo' popit' pivo, a vi nastavite.

PS. I LOVE VW.:D
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ide 106 gti a? :lol::lol:

Šteta pa ih nema nego 5 u državi:D

A i nije za svakoga, Vau-Wau "drajver" pomisli da si neki derpe i pokuša da se prokurči u "Passat-u", "Gnojfu" i sl. i desi se, ŠTA?!:D

i desi se da ga Passat odere :lol:
brate ne mozes poredit onog passata 4motion 2.8 sa ovom 106om a i nije ga odero bas na startu ga uzeo za duzinu i tako ga je vuko do kraja...ako bude momak jos sta htio radit na 106 auto ce da leti ionako je prelagano a jako..:) ;)
 
Zna li ko koliko konja ima ovaj zuti peugeot gti. Predpostavljam da je fabricki 120 ks a mislim da motor nije stock jer je pobijedio hgt-ea a po podacima nije brzi.
 
ak19 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ide 106 gti a? :lol::lol:

Šteta pa ih nema nego 5 u državi:D

A i nije za svakoga, Vau-Wau "drajver" pomisli da si neki derpe i pokuša da se prokurči u "Passat-u", "Gnojfu" i sl. i desi se, ŠTA?!:D

i desi se da ga Passat odere :lol:
brate ne mozes poredit onog passata 4motion 2.8 sa ovom 106om a i nije ga odero bas na startu ga uzeo za duzinu i tako ga je vuko do kraja...ako bude momak jos sta htio radit na 106 auto ce da leti ionako je prelagano a jako..:) ;)

ma nisam mislio bukvalno na tu utrku, vec malo mezim Oggy-a da covjek moze popit pivo:lol:
 
Član
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Zna li ko koliko konja ima ovaj zuti peugeot gti. Predpostavljam da je fabricki 120 ks a mislim da motor nije stock jer je pobijedio hgt-ea a po podacima nije brzi.

STOCK je brate 87kW 118konja nista momak jos nije radio...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ide 106 gti a? :lol::lol:

Šteta pa ih nema nego 5 u državi:D

A i nije za svakoga, Vau-Wau "drajver" pomisli da si neki derpe i pokuša da se prokurči u "Passat-u", "Gnojfu" i sl. i desi se, ŠTA?!:D

i desi se da ga Passat odere :lol:

:lol::lol::lol:

Upravo tako.:lol:

Odo' popit' pivo, a vi nastavite.

PS. I LOVE VW.:D

Ja ne volim vw, ali volim Jelen :D
 
Član
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Zna li ko koliko konja ima ovaj zuti peugeot gti. Predpostavljam da je fabricki 120 ks a mislim da motor nije stock jer je pobijedio hgt-ea a po podacima nije brzi.

Po svim mogućim podatcima je brži od hgt-a. Nije se ništa čudno dogodilo:icon_biggrin:
 
Top