OKUPLJANJA - INTEREX

OKUPLJANJA - INTEREX

Član
E samo da zahvalim pojedincima sto su nam ovo omogucili :

U par dana ispred ulaza u interex na parking i izlaza sa parkinga interex-a bit ce postavljene rampe,tako da sto smo se okupljali tu okupljali smo se.................

Hvala papcima sto su nam ovo omogucili............
 
Član
skinut cemo rampe (H)
na svakom okupljanju je bilo onih koji ce srat, cudi me pa nisu i prije to stavili...
 
Član
mi smo u Tuzli jos prosle godine tako ostali bez jakog parkinga/okupljalista.....oni koji su dolazili na SR pred 2 god sjetice se lokacije....
 
ma to vise odavno nije normalno okupljanje papaka i seljaka bruka...svoj krug prijatelja i negdje gdje niko ne dolazi najbolje,, ovo svratiste je sranje zivo odavno...
 
Član
da primjetio sam to bas neki dan,da su smanjili obimom garazu a za rampe sam isto cuo...tako da zao mi je iskreno...a sve zbog "KULTURNE OMLADINE" koja nas je i dovela do ovoga...:icon_confused:
 
gdje god da se pocnemo okupljati, moramo biti svjesni da ce uvijek doci pojedinci, kojima ce biti furka paliti gume, i divljati... kao prosle godine, more slucaja je bilo kad su divljanjem pojedinci ili ostetili svoj automobil ili ostetili inventar interexa... pa nisu ljudi vise glupi
 
Top