Ode RS4...:-(

Ode RS4...:-(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
izgleda:icon_evil:
inace, ono veliko drvo sto se vidi na prvim slikama mu je presudilo!!!
 
BHT Ovisnik
ajd da se sredit,opet na oci nije velika steta da je za dijelova,ako ga je mogao uzdrzavat valjda ce ga moci i popraviti:icon_smile:
 
Član
Pa ja ga vidio danas oko 2 sata, vozi uzbrdo prema Palama... :icon_eek:

Koliko mogu skuziti po ovim slicicama, nije ga opalio, nego je drvo palo na auto?!
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Pa ja ga vidio danas oko 2 sata, vozi uzbrdo prema Palama... :icon_eek:

Koliko mogu skuziti po ovim slicicama, nije ga opalio, nego je drvo palo na auto?!

nije to isti RS4;)

ti si sigurno vidio ovog
 
Legend
stefan je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Pa ja ga vidio danas oko 2 sata, vozi uzbrdo prema Palama... :icon_eek:

Koliko mogu skuziti po ovim slicicama, nije ga opalio, nego je drvo palo na auto?!

nije to isti RS4;)

ti si sigurno vidio ovog



ovo je s-line,a ovo s RS4 izgleda da je drvo palo na njega,stvarno steta,a bas jedan od audijevih primjeraka za kojim slinim:icon_sad:
 
Legend
Nexus je napisao(la):
stefan je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Pa ja ga vidio danas oko 2 sata, vozi uzbrdo prema Palama... :icon_eek:

Koliko mogu skuziti po ovim slicicama, nije ga opalio, nego je drvo palo na auto?!

nije to isti RS4;)

ti si sigurno vidio ovog



ovo je s-line,a ovo s RS4 izgleda da je drvo palo na njega,stvarno steta,a bas jedan od audijevih primjeraka za kojim slinim:icon_sad:



nije S-line ovaj sto sam ja postavio isto je RS4 vozi ga moj komsija
 
Član
Bojan je napisao(la):
Jel Dario dobro ko je vozio?

nije niko vozio...
Rade (ako znas ko je) dosao s njim i ostavio ga na parkingu i otisao u kafic i nakon 10 min drvo se izvali i direkt na njega spadne...:icon_sad:
da je neko ciljao i razmisljao 2 dana kako da srusi drvo, mislim da nebi palo onako precizno na auto kao sto se to desilo!!!...stvarno tuzno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top